Breaking News
Home / חדשות / פרסום ראשון: 20 תלמידים מתיכון ידוע בעיר הוחזרו לבתיהם מטיול שנתי לאחר שנתפסו שיכורים

פרסום ראשון: 20 תלמידים מתיכון ידוע בעיר הוחזרו לבתיהם מטיול שנתי לאחר שנתפסו שיכורים

פרסום ראשון: כעשרים תלמידי כיתה י"ב מאחד התיכונים המובילים בעיר נתפסו שותים אלכוהול במהלך טיול שנתי בדרום הארץ.

התלמידים השיכורים לכאורה נענשו ביום רביעי והוחזרו בהסעת אקספרס לרחובות, היישר לביתם.

ל"רחובות היום" נודע כי עם הגעת התלמידים בהסעה התפתחה תגרה בין אחת האמהות שכעסה על העונש. האם הכועסת חסמה לכאורה את דרכם של צוות המורים ורק התערבות של המשטרה הפרידה בין הכוחות.

בסוף השבוע התכנסה ועדת חקירה פנימית שאת מסקנותיה תגיש לאגף החינוך ולמשרד החינוך ונראה שהעונש שקיבלו התלמידים אינו סופי משמע לאחר הפקת הלקחים התלמידים צפויים להענש על מעשיהם.

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

ארגון קבלני רחובות: התחלות הבנייה בעיר ירדו בכ-10% בעשור האחרון 

20 comments

 1. הילדים שתו אלכוהול ולאמא יש טענות כלפי צוות המורים?!

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   אל תלכי כעיוורת אחרי פרסומי שקר.
   בית הספר הוציא בהסעה זו גם בני נוער חפים מפשע מבלי להציג בפניהם מדוע הוחזרו!

 2. כשההורים נותנים לגיטימציה לילדים כך זה נראה!
  הכל מתחיל בחינוך מהבית!

 3. בחייאת לכאורה

  לא לכאורה – אלא באמת
  והמשטרה לא הופיעה בכלל ! למרות קריאה של המורה לעזרה

 4. אחד שהיה

  לא צריך להאמין לכל מה שכותבים פה .. אני תלמיד בבית הספר הזה ואני הייתי בטיול הזה . פשוט מאכזב לקרוא את השקרים שכתובים כאן . הילדים שנשלחו לא שתו אלכוהול ולא שלחו אותם כי נתפסו ״ שיכורים״ הם נשלחו מכיוון ששהו לאחר השעה 11:30 בלילה מחוץ לחדרים . זה היה הטיול השנתי האחרון שלנו והמורים וכל ההתנהלות שלהם פשוט הרסו לנו את הטיול אבל כמובן שבית הספר חייב להגן על ה״ תחת ״ של עצמו וזה הסיפורים שמספרים לכם … אגב בנוגע לעניין עם האמא והמשטרה .. לא היה ולא נברא אמנם האמא הייתה וויכוח היה אבל משטרה ממש לא הייתה .. אבל כמובן צריך להוסיף קצת ״ פלפל״ לעניינים לא כך ?

 5. הם גם עישנו גראס

 6. עוד מישהו שהיה

  זו פשוט התנכלות לתלמידים. המורים מתבססים על שקרים וחצאי אמת. הילדים שנשלחו הביתה נבחרו ע"י ההנהלה בעזרת זיהוי התלמידים מתמונות, היות והמורים ש"תפסו" על חם את התלמידים לא הכירו את רובם לפי שם. זה סתם ניסיון של ההנהלה להצדיק את הפארנויה שלהם.

  • גם מה שאתה כותב לא מדוייק. רוב התלמידים זוהו על ידי רכז השכבה שידע את שמותיהם ושלח אותם מידית לקחת את המזוודות שלהם

 7. כתבה מזעזעת. כמה שקרים בכתבה אחת. לא היתה משטרה אפילו שניסו לזמן אותה. הופעל בסופו של דבר לחץ על האם ממנהלת החטיבה העליונה וכך זה נפתר. בושה האמא הזאת משוגעת. ולא היתה שום ועדת חקירה. לפני שאתם כותבים כתבה תאמתו את הפרטים אל תסמכו רק על מקור מידע אחד

 8. לפני שאתם מפרסמים כתבה תבדקו כמה מקורות מידע. מידע רב פה שגוי. למשל ניסו לזמן את המשטרה היא לא הגיעה.

 9. מישהו שנכח

  בתור מישהו שנכח אני רוצה להגיד כל הכבוד למורים סוף סוף עושים סדרר אין על דה שליט חבל שילדחם לא נותנים לישון בשעוץ מאוחרות של הלילה היו ילדים שיום אחריי התקשו לטייל במסלול ודבר זה מסוכן ואף יכול להזיק

 10. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  האמא לא משוגעת היא באה לשאול על הסיבות והסיפור שבגללו הגיעו התלמידים הביתה. מי שלא יודע שלא ינסה לספר סיפורים לא הופעל שום לחץ האמא באה להגן על הבת שלה,שהוחזרה הביתה בגלל דבר אחד והתחילו סיפורים שהיא הוחזרה על דבר אחר. אין שום קשר להורים בבית ולחינוך האלכוהול בכלל לא היה קשור לסיפור התלמידים הוחזרו על עשיית רעש אבל למורים זה כנראה לא סיבה מספקת להחזיר הביתה אז הם מספרים סיפורים על אלכוהול. תבררו לפני שאתם כותבים

 11. מכת מדינה

 12. מישהו שהייה שם

  כן הייה אלכוהול בטיול ולא רק זה גם הייה סמים. אין שקר אחד בכתבה הזאת.הילדים יצאו לא בסדר ועכשיו מנסים להפיל זאת על המורים

 13. מישהו שנכח

  יש ילדים שלא מבינים בדרך הגיונית וצריכים להענש חבל שיצא ככה היה אפשר מההתחלה לא לתת םהם לצאת וזהו או לעשות מתחם שתייה באכסנייה מרוחק מחדרים וככה השקט היה נשמר

 14. אנונימי

  לא מבינה מאיפה הכתבה שואבת את המידע שלה, אמנם האמא הייתה נוכחת, אך ניסיון ההידברות עם המורה, ולקבל תשובות (כאשר המורה הייתה היחידה שנכחה במקום האירוע בזמן שהוא קרה) היה בכלל בין אחותה של התלמידה לבין אותה המורה שסרבה בתוקף להגיב לכל שאלה.
  על איזו משטרה בכלל מדובר בכתבה? גם אם היו ניסיונות מצד מי מהצדדים להזמין משטרה, הרי ששום נוכחות של שום דרגה משטרתית לא נכחה במקום.

 15. תלמיד מאוכזב

  ביום שלישי ה-13.12.16 שכבת יב ״בבית ספר מוביל באזור״ יצאה לטיול שנתי באילת והסביבה. בערב הראשון של הטיול לאחר השעה 23:00 התבקש מתלמידי השכבה לחזור לחדריהם . מעטים היו התלמידים שעשו זאת ,הילדים ששוטטו בחוץ כפי שטענה ההנהלה ״שתו אלכוהול״ כדי להצדיק את העונש המוגזם שקיבלו. את התלמידים שנתפסו מחוץ לחדריהם רכז השכבה החליט לכתוב את שמם באופן אקראי כאלו שנתפסו ברחבה ולא בחדרים. לאחר בירורים ודיונים רבים הוחלט להחזיר בחזרה לרחובות 26 תלמידים שרק שבעה מתוכם נתפסו בחוץ. ההנהלה בחרה באופן סלקטיבי את אותם ילדים וניפתה מאותה רשימה את הילדים שחשבה כראות עיניהם.
  בשעות הצהריים של יום רביעי רכז בית הספר ריכז את תלמידי השכבה במרכז האכסנייה להכריע מה גורל התלמידים,כאשר הדבר הפך להצגה פומבית אשר מטרתה באופן בהיר וגלוי היא השפלת התלמידים ,אותו רכז דאג להגיד את שמות התלמידים במגפון שמא לא יפספסו את שמם ולא יקשיבו לסמכות ההנהלה. הדבר התגלגל והתפתח והפך מטיול שנתי שאמור להיות מעצים ומהנה לסבל אחד גדול שרוב השכבה רוצה רק לחזור הביתה.
  לרגע לא חשבנו שאנחנו תמימי דעת אבל גם לא פושעים גדולים כפי שנהגו לעשות מאיתנו … נשמח מאוד אם תוכלו למחוק את השקרים הללו ולא לתרום לאישים שהכפישו את שמנו בפומבי, מסרו מידע שקרי, ועשו אפליה בוטה בין התלמידים.

 16. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ועוד איך שתו אלכוהול.
  יש תמונות של הילדים עם הכוסות ביד והסיגריות בפה.ועוד מתגאים בזה שהועפו הביתה.
  טוב שהעיפו את הבררה ונתנו לילדים שלא היו מעורבים להמשיך בטיול בצורה מכובדת וללא הפרעות

 17. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  המורה התקשרה למשטרה 3 פעמים והיא בכלל לא הגיעה , וזה לא שחסמו את צוות המורים, חסמו מורה ספציפית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.