Breaking News
Home / טורים אישיים / מה תעדיפו: חיזור אינטרנטי או געגועים לשנות ה70? הטור השבועי של קציעה אלדר יוצא לדרך…

מה תעדיפו: חיזור אינטרנטי או געגועים לשנות ה70? הטור השבועי של קציעה אלדר יוצא לדרך…

אני רוצה לדבר על עולם האינטרנט. העולם מתפתח וזה עולם לא עיוור יותר, הכל כל כך זמין ונגיש שכבר לא צריך להתאמץ, כל מונח או כל מתכון שבא לנו להשיג אנחנו מבקשים מדוקטור גוגל והוא שולף לנו שניה וחצי אחרי האנטר.

אמנם אני לא מבוגרת מידי אבל זכיתי לגדול בשנות ה-70 ולחוות אותה כמתבגרת והאמת שאני קצת מבולבלת, מצד אחד לא הייתי רוצה לחזור לתקופה האימפוטנטית ההיא, החיזור היה איטי וכל צעד לקראת זוגיות היה נראה כמו נצח, הבילויים היו בנאליים ולא יצירתיים והערב תמיד היה נגמר בחוף הים ברכב עם מלא אדים ופחד מהפנס שיבוא ויגלה שאנחנו בלי בגדים.

16-12-02-00-15-24-101_deco
אבל אז היה שליו, כי אם יצאנו לדייט אז לא היה מה שיפריע, לא היו טלפונים, ההורים קבעו שעה ואנחנו חזרנו בשעה הזו הביתה, היינו מרוכזים בבני זוג שלנו, צוחקים מדברים ומטיילים בשקט שלנו. שלושים שנה אחרי הכל התהפך, הכל נהיה מהיר ואינסטנט, רוצה משהו לקנות או להזמין הכל בלחיצת כפתור, סרטונים סקסיים, תמונות סקסיות, כמה שיותר שפתיים כדי שהצד השני יבלע ברשת, חרמנים קצת ורוצים גיוון פשוט מורידים את האפליקציה מסמנים איפה אנחנו והם כבר מגיעים עד אלינו גברים ונשים כאחד, כולם יודעים מה המטרה שלשמה התכנסנו אין יותר מידי רגשות אלא סיפוק יצרי רגעי.

לבלש על משהו זה הכי קל שיש, עולם הפייסבוק פתח בפנינו צוהר ענק לגלות מה התחביבים של הבחור או הבחורה עוד לפני שפגשנו אותם או לפני שנתנו להם הזדמנות ליחצן את עצמם, ברור לי מי החברים שלהם ומי החברים המשותפים שלנו, ואז בכלל החיים ורודים יותר כי פשוט שולחים להם הודעה וכל האינפורמציה הרלוונטית מגיע עד אלינו, אנחנו מעבדים את החומר ומכריעים אם הבחור או הבחורה נועד לנו או לא, לדייט אני מגיעה מוכנה ומזומנה לטוב ולרע…

15873042_10154363309723823_3035931021801046739_n
שנות ה-70 השאירו את התמימות מאחור, את מוטיב ההפתעה, היום אנחנו כאן ועכשיו ומי שקצת מתמהמה הוא כבר מאחור. אז אני שואלת מה טוב יותר? היום או אז? וכל מה שעולה לי בראש שלכל תקופה היו את היתרונות ואת החסרונות שלה, כשבסופו של דבר אנחנו עולם שמתקדם ומתפתח בצורה מהירה, מניחה שבעוד כמה שנים נוכל לעשות דברים מטורפים בשלט רחוק, כבר היום ישנה התפתחות בתחום הסייבר סקס שבו מחברים שקע של USB למחשב ואליו מחובר צעצוע מין רוטט כשלמחשב אחר (בבית אחר) מותקן תוכנה ששולטת על אביזר המין, וכך הזוג נהנה מריגוש בשלט רחוק.

אז מה נשאר לנו לעשות?
לנו נשאר לבחור איך בא לנו לנהל את חיי הריגושים והחיזורים שלנו, כל אחד בהתאם לאופיו, אין דבר כזה מוגזם בעולם המין, כל אחד וגבולותיו. מה שחשוב הוא להעביר מסר לדור הצעיר שישנם עוד אפשרויות חיזור, כהורים לילדים מתבגרים וגם כאנשים חשוב לזכור שאולי האקט המיני נשאר אותו דבר אבל הכוח המניע את המין והזוגיות זה אומנות החיזור והפיתוי, וככל שנעמיק ונמלא את החיזור שלנו בתוכן איכותי ככה תראה הזוגיות שלנו לטווח הרחוק. פשוט, תיהנו כל עוד אתם יכולים.

– הכותבת, קציעה אלדר, הינה סופרת, מנחה ומאמנת למיניות בריאה
המאמינה בתקשורת מינית חופשית, לתת לגיטימציה לחיות חיים מיניים.
– הנכתב לעיל אינו מחליף יעוץ או/ו טיפול מקצועי.
– לשאלות, הכוונות ועוד: [email protected], www.ktziah.co.il

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

פרשת ויגש: מה אומרים? | הטור של הרב ישראל חממי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.