Breaking News
Home / חדשות / זמן קצר לאחר שצפה בניצחון של מרמורק במשחק אימון, התפנה אייל גולן להתייחס לדברים שאמר אביב גפן על המוסיקה המזרחית וכתב: "בן אדם מתוסכל, המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי"

זמן קצר לאחר שצפה בניצחון של מרמורק במשחק אימון, התפנה אייל גולן להתייחס לדברים שאמר אביב גפן על המוסיקה המזרחית וכתב: "בן אדם מתוסכל, המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי"

הזמר הלאומי, אייל גולן הגיע הבוקר (שישי) אל משחק האימון של קבוצתו הפועל מרמורק, במצב רוח מרומם. מרמורק המתחזקת סיימה את המשחק כשידה על העליונה וגברה על בקעת הירדן בתוצאה 2:3. את השערים כבשו עידן חג'ג', מהנקודה הלבנה, הרכש הטרי עידן שריקי וסתיו בן אהרון.

אייל גולן, הבוקר (שישי) במשחק של מרמורק
אייל גולן, הבוקר (שישי) במשחק האימון של מרמורק עם היו"ר אילן סגל
זמן קצר לאחר שהסתיים המשחק התפנה גולן לקרוא ראיון שפורסם בעיתון "ידיעות אחרונות" עם הזמר אביב גפן – ראיון שהכעיס את גולן עד כדי כך שהקדיש לו פוסט שלם, המובא כאן במלואו:

"אז אחרי שקראתי את הראיון הזול שלך היום ב"ידיעות אחרונות", אני מרגיש צורך לכתוב כמה מילים עליך אודותיך ואליך אביב גפן. אז אתחיל בעובדה הפשוטה שאני לא ממש מכיר אותך ומעולם גם לא רציתי להכיר. ההיכרות שלי איתך היא ממש קצרה. יום אחד אני מקבל ממך הודעה בסמס שאתה ואשתך והילד יוצאים לסופ"ש באילת ואם אני מכיר שם בית מלון ואם אני יכול לסדר לך מחיר טוב. כמובן שסידרתי לך סוויטה במחיר טוב כי מבחינתי זה היה עניין של להרים טלפון… זהו זאת ההיכרות שלנו.
אייל גולן לאורך
"מעולם לא שמעתי ממך לפני וגם לא אחרי. אפילו תודה לא טרחת לומר לי כי אתה מן הסתם חושב שמגיע לך הכל. אביבוש חמוד, אתה בן אדם מתוסכל ולא קשה להבין מאיפה זה נובע, גם אני הייתי מתנהל כנראה כמוך אם הייתי רואה את זמרי המוזיקה המזרחית ואני בראשם ממלאים את קיסריה, מנורה מבטחים (היכל נוקיה) בלומפילד, ועוד ועוד בעוד אתה אוסף אנשים מהבתים לבוא לראות אותך מופיע בכל מיני מקומות שהסלון שלי בבית יותר גדול מהם.

כתבת שאני ומוחמד דרוויש אותו דבר ורק ברית מילה מבדילה בינינו? אז המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי!!! שניכם עוכרי ישראל שונאי צה"ל והדבר שמבדיל בינכם זה הרווח שיש לך בשיניים. אה שניכם גם מכוערים! מי אתה שתכתוב על מירי מסיקה שהיא נראית לא טוב?! מעניין מה היה קורה בארץ אם אני הייתי אומר כזה דבר מבייש ומביך על אישה. הדור הצעיר לא הכיר את תוכנית הלייט נייט שלך שבה השכבת את אמא שלך על הרצפה באולפן ושאלת מי רוצה לבוא ו…… לא מסוגל לכתוב את זה אפילו יא מגעיל.

כל החיים שלך סובבים סביב סמים. אמרת שבגלל שנתנו לך לשתות מים מהבאנג הקול שלך התקלקל. תן לי לסדר לך את זה, מעולם לא היה לך קול! הרבה פעמים מעריצים שלי שולחים לי תן לנו נטפל בו נעשה לו ככה וככה. אז אני מפה קורא להם אל תעשו כלום תנו לו לחיות במיץ של עצמו בזבל של עצמו. תנו לו להמשיך לחיות ולסבול לממורמר הזה. יש לך ילדים אביב ואני מקווה מאוד שלא יקחו ממך לא את האופי ולא את היופי שאין בך. המוזיקה המזרחית זו המוזיקה השולטת בארץ תחיה ותסבול דביל".

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

דרושים: מתנדבים לסיירת תיקונים

העובדים הסוציאליים הקהילתיים באגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות יזמו: הקמת "סיירת תיקונים קהילתית" המורכבת ממתנדבים, …

2 comments

  1. בני אדם יקרים!
    כל אחד מכם צריך להעריך אחד את השני כי שניכם מוזיקאים ענקיים שתורמים לעם ישראל ולארץ ישראל!!
    אחד אולי חזק יותר ביצירת מוזיקה והשני בקול…
    ולא הדעות שכל אחד חי לפיהן,כי מטבע הדברים אנו אנשים שונים,כך גם הדעות שלנו חייבות להיות שונות.והגבורה שלנו כבני אדם היא לדעת לגשר מעליהן ולחיות בשיתוף וכך גם יהיה טוב יותר לעם ישראל ולארץ המהממת שלנו "כי מי שחי בארץ הזאת צריך ללמוד לקבל באהבה גם את קוציה" וההוספה שלי:גם לחיות וליצור איתם.ואולי עוד השנה הבאה עלינו לטובה נזכה להנות משניכם ביצירה (שיר) משותף.כי שניכם ענקיים!ואני בטוחה שאתם חזקים מספיק בשביל זה!!

  2. כשעיתון פח נותן במה לאיש פח, שכול שייח שלו הוא רק פח, אין זה מהרמה של אייל גולן לרדת לרמה של הפח הגדול…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.