Home / חדשות / קייסי חזי ממחאת הזבל: "כרגע, עיריית רחובות הולכת איתנו יד ביד"

קייסי חזי ממחאת הזבל: "כרגע, עיריית רחובות הולכת איתנו יד ביד"


250

קייסי חזי, מובילה את מחאת הזבל או בשמה המלא: "תושבי רחובות דורשים תמורה בעד הארנונה", ביחד עם רבים וטובים מתושבי העיר. ביקשנו ממנה לסכם, לפחות עד כה, את נושא המחאה, בעיקר נוכח העובדה כי העירייה הקצתה הרחבת מנגנוני התברואה בתקציב לשנת 2017, לרבות רכישת 3 משאיות וגיוס עובדים שיטפלו נקודתית בניקיון העיר.

"בזכות מתן דיל, נפגשנו עם ראש העיר והמנכ"ל, התחילו לזוז דברים"
"בזכות מתן דיל, נפגשנו עם ראש העיר והמנכ"ל, התחילו לזוז דברים"
בעצם, איך אפשר לסכם משהו שעוד לא נגמר? משהו שבכלל לא ייגמר. התחלנו את המחאה ממקום אמיתי של אכפתיות לסביבה שלנו. רצינו לעשות שינוי כי אנחנו מאמינים שאפשר וצריך. התחלנו בדרך מסוימת וכשראינו שאיתה אנחנו עומדים במקום החלטנו לשנות גישה – לעבוד עם ולא נגד, ובשיתוף פעולה עם מתן דיל הצלחנו. נפגשנו עם ראש העיר, רחמים מלול ועם מנכ"ל העירייה, דורון מילברג, יישרנו את ההדורים והתחלנו לעבוד. ברגע שהכרזנו על שיתוף פעולה נפתחו כל הדלתות, כל אגף שפנינו אליו בעירייה פתח בפנינו את הדלת, ענה לנו על כל השאלות והקשיב לכל מה שהעלינו.

שינויים לוקחים זמן, אך בינתיים רשמנו הצלחות קטנות: נוספו 3 מיליון שקלים לאגף שפ"ע, נוספו תקנים ל-20 עובדי עירייה, שיבוץ הפקחים לפי אזורים ופרסום מספרי הטלפון שלהם – רעיון מעולה של ליאור שוקרי שיצא לפועל, יחולקו פליירים עם פרסום של ימי האיסוף המוצגים בצורה נוחה יותר, לפי רחוב ולא לפי יום, יתקיימו מבצעים נקודתיים נגד בעלי כלבים שלא אוספים אחריהם, תוקם ועדת איכות סביבה כשגיורא בן ארי הוא יושב הראש שלה ובתוכה גם יעל בק ויערה ספיר. וידוי: הצטרפתי אליה לאחרונה על מנת לראות מקרוב מה נעשה ואפילו ידאגו להוספת פחים דקורטיביים בעיר.

מחאת הזבל, לפני שבועות אחדים
מחאת הזבל, לפני שבועות אחדים
שינויים גדולים נעשים בצעדים קטנים כי רק כך הם יהיו אפקטיביים. אנחנו לא מעוניינים בפלסטרים שיתנו מענה נקודתי אלא רוצים שינוי מדיניות אמיתי וכרגע עיריית רחובות הולכת איתנו יד ביד וזה יקרה. אין תאריך סיום, אין תאריך יעד, אי אפשר לשים כזה על משהו כמו ניקיון משום שהוא לעולם לא מסתיים.

אנחנו פה, גם כשזה לא נראה, גם כשנדמה שנרדמנו, ממשיכים לעשות, לפעול ולדאוג. לא סיימנו, ואולי לא נסיים, אבל העלנו את הניקיון לסדר היום, גם של העירייה וגם של התושבים וזה צעד משמעותי מאוד.

גולשים יקרים, לקבלת החדשות בזמן אמת, הנכם מוזמנים להוריד בחינם את האפליקציה של "רחובות היום" מחנות ההורדות שבסמארטפון שלכם.250

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

שוב בצהרי שישי: תאונה עם מעורבות רכב פרטי וקטנוע אירעה ברחוב רחל הירשנזון ברחובות

One comment

  1. אילנה עמרמי ירימי

    , שלום "לשתולה" של העיריה גברת קייסי (כך כינתה אותי כשהצעתי לה ללכת עם העירייה ולא נגד.. במח ולא בכח.)..כל ניסיונותי לגשר נדחו על הסף ואף נחסמתי מלהגיב. והנה שמחה וצהלה ראה"ע מלול לא כל כך רע, העירייה ועובדיה לא אוכלי חינם.. אז..גברת קייסי גם אם למדת פרק בחיים- ז ה טוב. .. הציון שלי אליך–"נכשל" . בתקוה לשיפור בהתנהגות ובהבנת הנקרא. בלשון…???? "שיפור ניכר." חחח בהצלחה לכל העוסקים במלאכה ובבקשה לתושבים….שימרו על נקיון העיר וזרקו אשפה בהתאם לימי הפינוי!!! תמיד יהיה מה לשפר, אך בנושא הניקיון, אנחנו התושבים, שחקנים חשובים על הבמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.