ראשי / חדשות / מפקד המשטרה הבא של רחובות, סנ"צ שרון מנור טרם מונה – הפשע בעיר חוגג. בכיר בעירייה: "ההתנהלות של שוטרי משטרת רחובות – בושה"

מפקד המשטרה הבא של רחובות, סנ"צ שרון מנור טרם מונה – הפשע בעיר חוגג. בכיר בעירייה: "ההתנהלות של שוטרי משטרת רחובות – בושה"

250

250

מתי כבר יחול השינוי ברחובות העיר – על השאלה הזו בוודאי עוד אין תשובה והמחיר הוא הוונדליזם, הסמים בבית הספר, מקרי האלימות הרבים והפריצות לדירות ורכבים – כל אלה יכולים להעיד כי אין סדר כלל במשטרת רחובות וככל הנראה הסיבה המרכזית היא כי אין מפקד תחנה בפועל.

כזכור בשלהי יוני אשתקד מונה סגן ניצב שרון מנור לתפקיד מפקד משטרת רחובות אולם השר גלעד ארדן עוד לא חתם על המסמך לתחילת עבודתו ולפיכך, מנור לא החל בתפקיד. סנ"צ שרון מנור מאייש תפקיד כקצין האגם של מג"ב דרום והמוניטין הצבאי של כולל תפקידים פיקודיים במג"ב חברון ובמג"ב במרכז.

"אין מפקד תחנה ורואים את זה בשטח", אמר היום (שישי) לרחובות היום" בכיר בעיריית רחובות, "הההתנהלות של שוטרי משטרת רחובות פשוט בושה, השוטרים מתנהלים בצורה לקויה ומרגישים את זה. המזל הגדול הוא שלמרות כל האירועים, העיר יחסית רגועה". גורמים בעירייה, לרבות מחלקת החינוך, מנסים לצמצם את תופעת האלימות אשר צברה תאוצה בקרב בני הנוער אולם העובדה כי אין הלכה למעשה עם מי לדבר עוצרת כל פעולה אפשרית עתידית.

גולשים יקרים, לקבלת החדשות בזמן אמת, הנכם מוזמנים להוריד בחינם את האפליקציה של "רחובות היום" מחנות ההורדות שבסמארטפון שלכם.

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

פרשת השבוע תצוה | הרב שלמה לוי

אורה של המנורה – אור הגנוז: "וְאַתָּה תְּצַוֶּה אֶת-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְיִקְחוּ אֵלֶיךָ שֶׁמֶן זַיִת זָךְ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.