ראשי / חדשות / מוצאי שבת ב"דבלין": עידן ארגוב פותח את חודש אדר בחפלה: "זוהר הוא מיתוס ולא משנה את מי ינסו לשים בנעליים שלו – הוא תמיד ייכשל"

מוצאי שבת ב"דבלין": עידן ארגוב פותח את חודש אדר בחפלה: "זוהר הוא מיתוס ולא משנה את מי ינסו לשים בנעליים שלו – הוא תמיד ייכשל"

250

250

הזמר עידן ארגוב – שילוב של הקול שמזכיר את דודו, זוהר "המלך", עם האנרגיות של ליאור נרקיס, יגיע הערב (מוצאי שבת) אל ה"דבלין" לחפלה במופע מלא, עם הרבה נשמה.

"אנשים צריכים להבין שכמו זוהר אין, לא היה ולא יהיה, אין שני לו, הן בסגנון, הן בשירה, הן בהגשה והן בצבע הקול", אומר ארגוב הצעיר לקראת ההופעה, "זוהר הוא מיתוס ולא משנה את מי ינסו לשים בנעליים שלו – הוא תמיד ייכשל".

"בגלל העניין של ההשוואות, אני אמנם שר את זוהר בהופעות, גם כדי לשמר את הסמל, אבל אני משלב המון שירים ישנים, עם הרבה אנרגיות והרבה נשמה. ברור שאני רוצה למצות את היכולות שלי ולהגיע הכי רחוק שאפשר אבל זה יקרה, עם דרך משלי. אני שר קצת שונה, הסגנון שונה ואני מאמין שעם עבודה קשהה וצניעות אפשר להגיע רחוק".

גולשים יקרים, לקבלת החדשות בזמן אמת, הנכם מוזמנים להוריד בחינם את האפליקציה של "רחובות היום" מחנות ההורדות שבסמארטפון שלכם.

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

מנכ"ל העירייה, דורון מילברג במכתב לעובדים: "התגלו אינדיקציות לאי סדרים לכאורה באחת המחלקות בעירייה"

"עובדות ועובדים יקרים, ביומיים האחרונים מתרוצצות שמועות במסדרונות העירייה וברצוני להבהיר היכן הדברים עומדים", במילים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.