Breaking News
Home / חדשות / יוספה חליבה הציגה גידול של 322% בתקציב החברה העירונית, במהלך ערב חגיגי שנערך ב"בית העם" לעובדים. מלול: "יוספה היא בולדוזר", לעודד עמרם אמר ראש העיר: "יש לך לב גדול"

יוספה חליבה הציגה גידול של 322% בתקציב החברה העירונית, במהלך ערב חגיגי שנערך ב"בית העם" לעובדים. מלול: "יוספה היא בולדוזר", לעודד עמרם אמר ראש העיר: "יש לך לב גדול"

בכנס ייחודי ומושקע שנערך על ידי החברה העירונית עבור העובדים לקראת חג הפסח, הפתיעה המנכ"לית יוספה חליבה, כשחשפה נתונים מרשימים בפני 600 עובדים מכל תחומי הפעילות בחברה שהגיעו אל היכל התרבות העירוני, "בית העם". בין היתר, הציגה חליבה גידול של 322% בתקציב בהתייחס לשנת 2012, אז החלה החברה עם 30 מיליון שקלים וכעת עומדת על כ-100 מיליון שקלים אשר אושרו על ידי חברי הדירקטוריון אם כי נראה כי הסכום הזה רק יגדל, מאחר והוא לא כולל בתוכו פרויקטים שאינם מצוינים בספר התקציב.

לאחר כיבוד קל ומינגלינג, התכנסו הנוכחים לנאומים, אותם החל המנכ"ל דורון מילברג ואחריו עלו בזה אחר זה מחזיק תיק התרבות, עודד עמרם, ראש העיר, רחמים מלול והמנכ"לית יוספה חליבה.

עמרם פירגן בנאומו לראש העיר ולמנכ"ל, סיפר כי במהלך השבוע נקרע בין שני העיסוקים שלו כמחזיק התיק וכאיש שסייע למשא ומתן של ועד העובדים מול העירייה. עמרם הוסיף כי הוא שמח שהסאגה הסתיימה לטובת הכלל. כמו כן שיבח את עובדי החברה העירונית וציין את איציק עובדיה ומינהל הספורט על ההישגים הכבירים במהלך השנה האחרונה".

רחמים מלול סיפר לנוכחים כי הוא מתרגש לעמוד בערב כה מיוחד. "יש לנו שתי זרועות העושות עבודה מדהימה בעיר, האחת היא רשת חוויות בראשותו יו"ר הדירקטוריון, יניב מרקוביץ' והשניה החברה העירונית בראשות עודד עמרם ויוספה חליבה". מלול סיפר כי "הגיעו אליי השבוע ללשכה ילדים שמכרו ביוזמת החברה העירונית צמידים בחמישה שקלים שכל הכנסותיהם הלכו קודש לעמותה לילדים חולים וזו סיבה שיכולה להצדיק את קיומה של החברה העירונית. בכל העומס שהיה לי הרגשתי שאני נמצא במעון, בקייטנה, עם כמה נחת וכמה שמחה שהיו לי מלשמוע את הילדים מדברים על הנתינה, דרך ההתבטאות שלהם, העשייה, ההירתמות והתובנה למהות הנתינה". מלול פירגן לעובדים ובעיקר ציין את המנכ"לית יוספה חליבה אותה כינה בולדוזר. "זכינו כולנו באשה שהיא בולדוזר. היא לא קלה בכלל ואני יכול לספר לכם שיוספה יכולה להתקשר אליי ולהפריע לי גם באמצע הלילה, רק היא יכולה, היחידה", אמר בהומור.

ראש העיר פנה אל מחזיק תיק התרבות. "הלב שלך בתרבות והלב שלך בזכויות העובדים", אמר מלול לעמרם, "אבל בין שתי הזכויות האלה, אתה אדם עם לב ענק".

רחמים מלול פירגן לעובדי החברה העירונית ולמחזיק תיק התרבות עודד עמרם (צילום ארכיון)

חליבה סקרה את ההישגים והגידול בפעילות מיום הקמתה של החברה, הודתה לכלל העובדים ואמרה להם: "אתם אלה שעומדים מאחורי איכות הפעילות, השירות והעוצמה של החברה העירונית". המנכ"לית הכל יכולה, הידועה גם כאישה החזקה בעיר רחובות, ציינה לשבח במיוחד את ראש העיר. לדבריה, "כל הגידול בחברה הוא בעיקר הודות לאיש הזה, רחמים מלול, המשמש גם כיו"ר הדירקטוריון של החברה. אתה זה שדואג להתפתחות העיר ומאות הפרויקטים שיצרת, כולל בניית מבנה תרבות ושיפוץ לב המושבה שביניהם בימת הנוער והיכל התרבות 'בית העם' – הם אלו שהביאו לקפיצה הגדולה בפעילויות החברה. תודה לך על המעורבות והתמיכה לאורך כל הדרך".

בהמשך קראה חליבה למנהלי מרכזי התרבות והעניקה להם ביחד עם מלול זרי פרחים, כאות הוקרה על הזכייה במקום השני בארץ בפרס השרה בתחום התרבות. מי שזכה לכבוד גדול הוא אבי יוספי, לאחר שלאחרונה התבשרה החברה העירונית כי יחידת הנוער זכתה בפרס היחידה המצטיינת של משרד החינוך.

את הערב חתם המופע של ישראל קטורזה כאשר במהלכו יצאו עודד עמרם, יו"ר ועד העובדים רמי מדהלה והמנכ"ל דורון מילברג לחתום באופן מוחלט על סעיפי ההסכם לסיום המחלוקות וסכסוך העבודה.

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

הניצחון של תושבי יעבץ: נדחתה כריתת העצים ברחוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.