Breaking News
Home / בית / ערב חג שני, ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, האם תתמודד בבחירות 2018?

ערב חג שני, ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, האם תתמודד בבחירות 2018?

הרחשים בעיר בנושא הבחירות המיועדות לנובמבר 2018 מורגשים היטב ומדוברים בכל התכנסויות הפרלמנט בעיר. מי שזוכה לתמיכה רחבה ואהבה אמיתית מצד התושבים, הוא ראש העיר, רחמים מלול. ראו זאת בבירור בפסטיבל האביב המוצלח אליו הגיעו כשנים עשר אלף איש. רבים מהמשתתפים עצרו בסיום המופעים בכדי להודות למלול על ההשקעה הגרנדיוזית וברור לכל כי לו היו נערכות הבחירות היום מלול היה מדלג בקלילות שוב על המשוכה.

רחמים מלול בלשכה הנחשקת ביותר בעיר רחובות

אך יחד עם זאת, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי בימים האחרונים עלו שלושה שמות לפחות המעוניינים לרשת את כסאו: עו"ד מתן דיל, אשר הכריז שאם מלול יחליט שלא לרוץ לבחירות הקרובות, הוא יעשה זאת ואף יזכה; רועי שרעבי, סגן יו"ר ההתאחדות שדבריו של דיל הרגיזו אותו והצהיר כי הוא מתכוון להתמודד בכל מקרה מול מלול וכמובן עו"ד יניב מרקוביץ', המשנה לראש העיר – אודותיו פורסם כאן, ב"רחובות היום", כי בשיחה משולשת שהתקיימה בין שרעבי, מרקוביץ' וד"ר רוני באום, הציע שרעבי למרקוביץ' להכריז על התמודדותו וריצתו לתפקיד הנחשק – ראשות העיר. עוד נודע כי הגישושים בין הליכוד לסיעתו "העבודה עם לב" של מרקוביץ' החלו כבר לפני כשבועיים בבית קפה ג'ו בקניון רחובות, ממש מתחת לאף של מלול. במסובין: רמי מדהלה, ליאור שוקרי ויניב מרקוביץ'.

בזמן שהפוליטיקאים מכריזים אי אלו הצהרות ומקיימים שיחות, שכמובן דולפות החוצה, ראוי לציין כי דווקא מלול משדר עסקים כרגיל ומתנהל על מי מנוחות – לא מתעסק בבחירות הבאות ואינו יוצא בהצהרות. בהתייחסותו לסוגיית הבחירות השבוע, הסתפק מלול במילים "אני לא מדבר". למרות שגזר על עצמו שתיקה בנושא, הוא מתלוצץ עם רבים מהזירה הפוליטית ושואל בהומור האופייני לו "נו, אז מי יכריז מחר…?".

רק לפני ארבעה חודשים העניק מלול, המכהן מזה שבע שנים כראש עיריית רחובות, ראיון בלעדי מצולם ל"רחובות היום", שחלק ממנו מופיע לעיל, ובו אמר: "כרגע אני לא חושב על בחירות, יש לי כל כך הרבה מה לעשות לטובת העיר הזאת, שכל היום אני עסוק בעשיה, יום ולילה ומי מדבר על בחירות או על מועמדות לבחירות שנתיים מראש? הכל זה בגדר ספקולציות, ברגע שיגיע הזמן, להכריז או לא להכריז – אני אומר את תשובתי".

ובכל זאת, אתה חושב שהתושבים פה היו רוצים לראות את רחמים מלול ממשיך?

"את זה צריך לשאול את התושבים, לדעתי כן. מי שקיבל 84% אני חושב שגם אם הוא יירד בכמה אחוזים למרות שאני כמעט בטוח שזה יעלה – גם אז הוא ייבחר, כי המינימום הנדרש הוא 40%".

מלול ומרקוביץ' אחוקים, פסטיבל האביב 2017

"רחמים הוא איש חכם מאוד, הוא יכול ללמד את כולם את המשחק הפוליטי וכרגע הוא צופה מהצד. ההנחה היא שכשיכריז זה יקרה רק בסמוך למועד ובוודאי לא כעת", אומרים מקורביו ומוסיפים, "הצעירים האלה צריכים לזכור את המשפט המפורסם מספר שמואל 'וַיֹּאמֶר אַבְנֵר אֶל-יוֹאָב: יָקוּמוּ נָא הַנְּעָרִים וִישַׂחֲקוּ לְפָנֵינוּ' ולהפנים שהם אנשים חסרי ניסיון המנסים לעסוק בעניינים שאינם מבינים בהם". כך או כך, ברור לכל כי הדרך לקלפי בבחירות שייערכו בנובמבר 2018 תהא מעניינת וצבעונית, מלווה בכותרות רבות ואיש אחד, שצופה על כולם מהצד, שותק ומחייך – רחמים מלול.

https://www.havayot.org.il/

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

פרשת בשלח – לקלוע בכל הניסיונות | הרב ישראל חממי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.