Breaking News
Home / בית / סיכום הבחירות בהסתדרות: רועי שרעבי ועודד עמרם חגגו ניצחון עם ניסנקורן.

סיכום הבחירות בהסתדרות: רועי שרעבי ועודד עמרם חגגו ניצחון עם ניסנקורן.

לאחר שבועות רבים של ריצות, טענות לזיופים בקלפיות וימים ללא שינה, רועי שרעבי ועודד עמרם חגגו ניצחון בהפרש ניכר בבחירות להסתדרות יחד עם עו"ד אבי ניסנקורן. עמרם יכהן קדנציה נוספת כיו"ר הסתדרות המרחב.

השבת האחרונה הייתה שבת מנוחה עבור עודד עמרם ורועי שרעבי. בעוד שרעבי ניצל את השמש היוקדת לחגיגות יום ההולדת לבתו בבריכה השקיע עמרם בבני משפחתו ובעיקר בבריאותו ונח. תוצאות הבחירות להסתדרות העובדים פורסמו בסוף השבוע. כצפוי הביס עו"ד אבי ניסנקורן את ח"כ שלי יחימוביץ. החגיגות התקיימו כבר בשישי בצהריים במטה המרכזי וניכר היה הלחץ הרב שירד מהחבורה של ניסנקורן.

מרחב רחובות בראשות עמרם זכה ל-5,652 הצבעות שהם 61 אחוזי תמיכה בעוד מחנה יחימוביץ' זכה ל-3,625 הצבעות. חרף ההפרש המשמעותי אמר מקורב לשניים עם היוודע התוצאות הסופיות כי "לרועי שרעבי ולעודד עמרם יש משימות ארוכות בפתח. הרוב המוחץ ידע להכיר תודה ולהצביע ברגליים, אבל היו גם אכזבות דווקא מאנשים שלא ציפו מהם לכך. אני מאמין שאותם אנשים יודעים על מי מדובר וחבל שהם בחרו בדרך הזו".

רועי שרעבי. ניצל את השבת לחגיגות בחיק המשפחה

 עמרם בן ה57 סיפר בראיון שהעניק לאחרונה ל"רחובות היום" כי עדיין לא סיים את המשימות שהציב.

"לא גמרתי את היעד שלי, הצבתי מטרות ואני אסיים את המטרות. היינו 18 אלף בעלי זכות בחירה חברים בהסתדרות, בקדנציה שעברה והיום אנחנו סוגרים את ה-23 אלף, זה לא בא מהאוויר, זה עבודה ללקט אותם. אתן לך דוגמא: כל עובדות משק הבית – ליקטתי אותן כמו פינצטה, אחת אחת, שמתי עובדת שמטפלת בהן ויש ייעוץ משפטי שבעקבותיו התברר שלא משלמים להן הרבה דברים, לא דמי הבראה כדין ויש כאלו שעובדות בכמה בתים ועבדו עליהן, לא הפרישו להן בכלל לפנסיה ואז עשינו סדר ויותר מזה, אחרי שהתגבשו כקבוצה עשיתי להן 'יום האשה' שבחיים שלהן לא ידעו מה זה רק שמעו או קראו על אחרות, זה לא נתינת השי כמו ההתייחסות שיש מי שיודע להעריך ולטפל בה. אני רואה אותן בכנסים כחלק ממשפחת העובדים ואני גאה ומבסוט על ההישג הזה".

עודד עמרם עם אבי ניסנקורן בשישי האחרון

עמרם סיפר כי היעד הבא הוא "להביא את פארק תמר, את כל העובדים. ההייטק מנתק את המשפחה מהילדים וצריך להבין שבהסכם קיבוצי זה לא יכול להיות, יש שעות עבודה. דבר נוסף, מבחינת משכורות, בחוזה אישי גבר יכול להשתכר עשרת אלפים שקלים ואשה שבעת אלפים או הפוך, באותה העבודה ואני שואל למה? אני רוצה שיהיה איזון בין השכר של הגבר לאשה, בהסכם קיבוצי השכר שווה, אני בעד שוויון בין המינים, בשכר ובהכל".

בנוסף ציין כי הוא שוקד על הקמת בית לגמלאים. "אני בחריש ובטיפול לבנות בניין עבור הגמלאים, עם אולם אירועים וכיתות. הגמלאים של עובדי המדינה בפנסיה תקציבית, יש להם אבא ואמא, מוציאים אותם לנופשים לחו"ל אבל גמלאים אחרים כאילו לא שייכים למדינה, מה זה איפה ואיפה? איפה השוויון? איפה החוק? דיברתי אישית עם שר האוצר על הפרויקט הזה ואני מקווה לדחוף את זה מיד לאחר הבחירות עם אבי ניסנקורן. התפקיד שלנו הוא להביא את הבעיות מהשטח אל היו"ר ולמנהל האגף של המרחבים והם מעבירים את זה הלאה להנהלה ותוקפים את הבעיה. זה לא יימשך ככה, לא יהיה איפה ואיפה, זה זועק לשמיים ואני נלחם על זה, על כל פרט ופרט, אני לא מוותר".

https://www.havayot.org.il/

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

ט"ו בשבט הגיע – חג לאילנות; טקס נטיעות עירוני התקיים ביבניאלי ובגן הבנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.