ראשי / בית / עו"ד אמיר בננו למקורביו: "מתכוון להתמודד לראשות העיר"

עו"ד אמיר בננו למקורביו: "מתכוון להתמודד לראשות העיר"

250

עו"ד אמיר בננו מכריז מזה תקופה ארוכה באזני חבריו כי בכוונתו להתמודד בבחירות המוניצפאליות הבאות, שיתקיימו באוקטובר 2018, על ראשות העיר רחובות.

בננו, שחגג לאחרונה יובל, נשוי ואב לשבעה, יליד העיר לוד, אשר לאחר נישואיו עבר להתגורר ברחובות. בשלהי שנות הארבעים לחייו סיים לימודי משפטים במכללת קרית אונו והפך לעורך דין.

בבחירות 2013 התמודד ברשימת הבית היהודי למועצת העיר ברשימה של אמיתי כהן. הוא מקום רביעי ולא זכה להיכנס לכהן כחבר מועצה לאחר שהרשימה גרפה שני מנדטים בלבד. בבחירות לכנסת ה-20 שהתקיימו במרץ 2015 סייע בננו למירוץ של יו"ר ש"ס לשעבר, אלי ישי, ואף אירגן עבורו כנס גדול באולם בשכונת שעריים. לאחרונה התפקד עם חברים נוספים לסיעת הליכוד אך לא ברור אם נשאר חבר פעיל גם בסיעת הבית היהודי.

במהלך שנת 2015 ניסה בננו לקדם הקמת מרכז ספורט לראשונה במזרח העיר, הוא נפגש בנושא עם ראש העיר, רחמים מלול אולם הצדדים לא הסכימו והתכנית לא יצאה לפועל. בין היתר כיהן כיושב ראש ועד ההורים של ישיבת הדרום, יזם ודאג לתקצוב של אולם הספורט במתחם הישיבה ובתקופת כהונתו גרם להורדת גובה שכר הלימוד לעומת ישיבות תיכוניות אחרות בארץ.

בננו ידוע כאיש חסד גדול שתורם רבות לתושבים ולקהילות הן מכספו הפרטי והן ממעשיו. בננו בעלים של מוסך משגשג והוא נחשב לאדם אמיד שלא מגיע לפוליטיקה למטרת רווח. מכריו מספרים כי "אמיר בננו נחרץ להתמודד לראשות העיר בבחירות הבאות, הוא לא מפסיק על רצונו ובמקרה שלו, הוא לא איש של דיבורים, אלא איש של מעשים, לכן סביר להניח שיעשה זאת".

בתוך כך יצוין כי לפני כשבועיים הוא חגג 50 במסעדה עם מקורביו ובין השאר הגיע לכבד בנוכחותו, ראש העיר, רחמים מלול.

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

בשעה טובה: אחד העם נפתח לתנועה, במעמד ראש העיר וחברי המועצה

שלושה חודשים לאחר התאריך המשוער לפתיחת אחד העם, התקיים היום (חמישי) אירוע חגיגי במעמד ראש …

2 תגובות

  1. המון בהצלחה…עושה רושם שהוא ידע איך לנהל את העיר בלי המושחתים מסביב.

  2. אני מציע לו להתמודד, רק כדי שינתפץ לו בפרצוף הבלון ויראה כמה הוא לא אהוד,יש לנו ראש עיר טוב מאד ועליו להמשיך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.