Breaking News
Home / בית / נהג המונית שדרס את בתו של מנהל מכבי שעריים, כפיר קירט בשבוע שעבר, דרס לפני דקות אחדות, באותו האזור אשה שנפצעה באורח קל

נהג המונית שדרס את בתו של מנהל מכבי שעריים, כפיר קירט בשבוע שעבר, דרס לפני דקות אחדות, באותו האזור אשה שנפצעה באורח קל

בצהרי היום (שני), סמוך לשעה 12:30 בצהריים, התרחשה תאונת דרכים ברחוב הרצל 93, במהלכה דרס נהג מונית כבן 70 הולכת רגל במעבר החצייה בשכונת שעריים.

האשה נפצעה באורח קל אולם העניין התמוה בפי כל בסיפור זה הוא העובדה כי מדובר באותו נהג שדרס ביום רביעי האחרון בלבד את בתו של מנהל מכבי שעריים, כפיר קירט שנפצעה אף היא באורח קל –  גם שם מדובר היה באי מתן זכות קדימה להולכי רגל תוך סיכון הולכת רגל במעבר חציה, אגב, במרחק של כ-200 מ' מאזור הדריסה הקודם. משטרת רחובות לא שללה את רישיונו של הנהג שכאמור בחמישה ימים בלבד דרס שתי נשים.

"מדובר בעוד דריסה במעבר החציה הזה עם אותו הנהג. לתדהמתי לא שללו לו את הרישיון לאחר שהוא דרס את הבת שלי. זהו מחדל, בושה למשטרת ישראל שמאפשרת לנהג שדרס ילדה להמשיך לנהוג כרגיל. מה יהיה? כל יום הוא ידרוס מישהו אחר? את התיק של הבת שלי במשטרה העבירו לטיפול של בוחנים, משם אני מניח שיוגש כנגדו כתב אישום אבל בינתיים הוא ממשיך לדרוס", אמר קירט שנקלע לאזור התאונה והופתע לגלות כי מדובר היה באותו הנהג. "הכי הזוי שבן אדם בן 70 דורס ילדים במעבר חציה ועוד משאירים לו את הרישיון להמשיך לדרוס עוד אנשים".

כזכור, בצל ההכנות לפתיחת העונה של מכבי שעריים, נאלץ כפיר קירט, להתמודד עם בשורה בלתי צפויה כאשר תושבת העיר, מכרה של המשפחה, הודיעה לו כי בתו בת ה-18, לירז, עברה תאונת דרכים, בסמוך לתחנת הדלק בשעריים. התאונה התרחשה ביום רביעי בשעה 10 וחצי בבוקר ברחוב הרצל. לירז, תלמידת תיכון, הייתה בדרכה לבית הספר כאשר חצתה במעבר החצייה ונהג מונית שנסע במהירות מופרזת מכיוון צומת בילו לשעריים פגע בה, העיף אותה מטרים ספורים ממקום התאונה והיא הייתה שרועה על הכביש עד להגעת כוחות הרפואה.

לאחר התאונה סיפר קירט: "הקדוש ברוך הוא עשה לנו נס, נס משמיים. איזו שכנה פנתה אליי בפייסבוק וכתבה לי 'תתקשר אליי, דחוף הילדה שלך'. צלצלתי אליה והיא סיפרה לי שלירז עברה תאונת דרכים. אי אפשר לתאר את מה שעבר עליי באותם רגעים. צלצלתי לטלפון של הילדה אבל לא היה מענה, אחר כך הסתבר לי שהטלפון התרסק במהלך התאונה. הדקות עד שראיתי אותה, מפארק המדע שם הייתי בזמן התאונה ועד שהגעתי אליה, נראו כמו נצח, הנסיעה ארכה כמו שנה. אני אדם מאוד מאמין והאמנתי בתוך תוכי שהיא בסדר, אבל הגוף שלי התחיל להיות כבד, רק רציתי להגיע למקום ולראות אותה, שהיא חיה. זה היה מפחיד".

"כשהגעתי היא הייתה כבר באמבולנס ואז הצטרפתי אליה, רק כשראיתי שהילדה שלי חיה נרגעתי. היא הייתה בהכרה, אבל בהלם, זה היה יום קשה במיוחד שעבר עלינו אבל ברוך ה', היה לנו נס משמיים. היא יצאה עם פגיעות ברגליים, בגב ובראש ולאחר בדיקות רפואיות וחבישות אלסטיות היא שוחררה. כמובן שכואב לה והיא על משככי כאבים אבל הקדוש ברוך הוא עשה לנו נס גדול".

עדכון: תאונה נוספת התרחשה בסמוך לשעה 17:00 אחר הצהריים. קריאה הגיעה אל מוקד איחוד הצלה על תאונת דרכים ברחוב מנחם בגין בעיר. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף רחובות שהגיעו למקום העניקו סיוע רפואי ראשוני לשני נפגעים כאשר מצבם הוגדר קל. נסיבות האירוע בבדיקה.

התאונה היום אחה"צ (צילום: דוברות איחוד הצלה)

https://www.havayot.org.il/

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

פרסום ראשון: אלטשולר יתמוך בשעריים גם בעונה הבאה; בקבוצה מקווים שגם אלדד פרי ימשיך