ראשי / בית / עיריית רחובות נלחמת בתאונות הדרכים. ראש העיר רחמים מלול: "ונשמרתם לנפשותיכם – אינה רק סיסמא"

עיריית רחובות נלחמת בתאונות הדרכים. ראש העיר רחמים מלול: "ונשמרתם לנפשותיכם – אינה רק סיסמא"

250

250

 

שבוע הבטיחות בדרכים בסימן "לוקחים אחריות – נלחמים על החיים" נפתח ובמסגרתו נערכות בעיר פעילויות מגוונות במטרה להעלאת נושא הבטיחות בדרכים לסדר היום הציבורי לרבות ברחובות נורמות חשיבה והתנהגות של לקיחת אחריות אישית וכן כלפי הסביבה.

הפעילות נפתחה בהסברה והצדעה לאזרח המבוגר בבית העם שם חולקו ערכות עם תוכן בנושא המותאם לאזרח המבוגר. כחלק מציון הזיכרון הכללי להרוגי תאונות הדרכים בארץ במהלך שבוע זה, הוצב מיצג בלובי בניין העיריה, הבנוי מחלקי מכונית לאחר תאונה וגלעד עם נרות זיכרון. אתמול התקיימה פעילות הסברה לתלמידי בית הספר סמילנסקי ומעלות משולם, יחד עם דיילים ופנטומימאים שהצטרפו לילדי משמרות הזה"ב שהעניקו דגשים בנושא הבטיחות בדרכים בהגעה וביציאה מבית הספר ואחר הצהריים התקיימה פעילות הסברה נרחבת לתושבים בשלושה מוקדי סיכון בעיר על ציר רחוב הרצל.

ביום שני, 20.11.17, יערך הפנינג בקניון עופר רחובות, עם תחנות יצירה לילדים, פעילויות והסברה בנושא בטיחות בדרכים וחתימה על קיר אמנה לשמירה על הבטיחות בדרכים. "ונשמרתם לנפשותיכם – אינה רק סיסמא, אלא מחובתנו להקדיש משאבים בכל יום ויום על מנת למנוע את התאונה הבאה", אמר ראש העיר רחמים מלול והוסיף: "שמירה על בטיחות בדרכים בעיר רחובות עוברת כחוט השני בעיסוק בפעילות הסברה וחינוך, אכיפה ותשתיות".

חבר מועצת העיר, מחזיק תיק התחבורה, רונן אהרוני: "השנה החלטנו למקד את הפעילויות בהסברה לאזרחים ותיקים ולהולכי הרגל בעיר. שבוע זה מצטרף לפעילות הרבה המתקיימת בעיר בנושא הבטיחות בדרכים. ברצוני לציין לטובה את שיתוף הפעולה הפורה בין אגפי העיריה למשטרת רחובות בכל התחומים הקשורים לנושא הבטיחות בדרכים".

מנהל המטה לבטיחות בדרכים, אייל לוי סיכם: "מלבד האחריות של גורמי הממשל השונים, על כל אחד ואחת מאתנו, כמשתמשי דרך, לקחת אחריות אישית על נושא הבטיחות בדרכים במעגלי הסביבה השונים. ככל שניקח אחריות אישית רבה יותר – כך נוכל להשפיע יותר על בטיחותנו בדרך, כנהגים, כהולכי רגל, כנוסעים ברכב וכרוכבי אופניים".

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

מלכת היוטיוב, אירה צ'אן: "יפן זה הרבה יותר מסושי, תה ירוק, גיישה וטקסים"

איך הפכה הילדה האנונימית מרחובות, אירה מיארה, ליוטיוברית מפורסמת, עם עשרות אלפי מעריצים המצפים בשקיקה …