ראשי / בית / כפר גבירול: העץ קרס ב"דולב". המוקד: "העובדים בדרך, הם נמצאים במוקדים נוספים בהם נפלו עצים"

כפר גבירול: העץ קרס ב"דולב". המוקד: "העובדים בדרך, הם נמצאים במוקדים נוספים בהם נפלו עצים"

250

250

הלילה הסוער אמנם לא גרם לנזקים בנפש אולם נזקים לא מעטים נגרמו גם מנפילת עצים. כך למשל ברחוב הדולב שבכפר גבירול נפל עץ שחסם את כביש הגישה, במהלך הלילה אולם נכון לשעה זו טרם טופל העניין. לדברי מוקדנית מהמוקד העירוני נציגי העירייה בדרך למקום והם מטפלים כעת במוקדים בהם נפלו עצים אחרים.

כפי שפורסם קודם לכן, פתיתי ברד ירדו הבוקר (שישי) על העיר רחובות בתום לילה סוער במיוחד: רוחות חזקות גרמו לזוהמה רבה שצפה על הכבישים והרחובות בעיר והמים לא הפסיקו לזרום לאורך כל הלילה. אחד העסקים שנפגעו מהסערה – קונדיטוריית דה לה פה – אשר הטרסה החיצונית שלה והשמשיה שהוצבה בחוץ נשברו במהלך הלילה. למרות זאת, יצוין כי הקונדיטוריה שבבעלותו של חבר המועצה אבי קינד, אשר עודכן על פגעי מזג האויר הבוקר, תפעל גם היום – כרגיל.

כזכור, כבר אתמול הנחה מנכ"ל העירייה דורון מילברג, את הגורמים הרלוונטיים בעיריית רחובות להיערך לקראת המערכת החורפית. תחזית מזג האוויר התריעה מפני גשמים ורוחות חזקות וחשש לשטפונות – וכך היה. לאורך כל הלילה לא הפסיק לרדת המבול ומעטים ניצפו ברחובות. ענפים רבים נשמטו מהעצים והגשם הסוער היה מלווה ברוחות חזקות שגרמו ללכלוך וזוהמה בכל רחבי העיר.

(צילומים: טל, קרוה, אילן בר שלום, הפצות ק.ל.ת.ן)

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

מנכ"ל העירייה, דורון מילברג במכתב לעובדים: "התגלו אינדיקציות לאי סדרים לכאורה באחת המחלקות בעירייה"

"עובדות ועובדים יקרים, ביומיים האחרונים מתרוצצות שמועות במסדרונות העירייה וברצוני להבהיר היכן הדברים עומדים", במילים …