ראשי / בית / היום: תלמידי רחובות ישתתפו בתחרות הרובוטיקה האזורית FLL

היום: תלמידי רחובות ישתתפו בתחרות הרובוטיקה האזורית FLL

250

250

תלמידים מתשע חטיבות הביניים בעיר התכוננו לתחרות הרובוטיקה האזורית FLL – FIRST LEGO League שתתקיים היום (שני) בהיכל בית שלמה בתל אביב.

טרם התחרות נערך הפנינג של תלמידי קבוצות הרובוטיקה מקריית החינוך למדעים, קציר א' ו-ב', דה שליט ב', אמית בנות, אורט, ישיבת הדרום, אמית המר ואמית עמיחי. התלמידים הציגו לעיני הוריהם באירוע חגיגי שהתקיים באשכול פיס, את עבודות החקר שלהם וכן מיצגים הנדסיים שונים, בהם בלט רובוט אוטונומי המבצע משימות מרובות על גבי לוח שעליו משימה מורכבת ומרובת נושאים. בכל שנה מתנסים התלמידים בעבודת חקר בנושא אחר, שעליו הם נבחנים, כאשר השנה הנושא הנבחר הוא ההידרודינמיקה של המים. התלמידים הרחובותיים מלווים במנטורים מקצועיים מרביתם בוגרי תכנית הרובוטיקה FLL, הבקיאים בתחום ההנדסה והרובוטיקה.

על האירוע אמונה המורה של המדינה ורכזת המצוינות והמדעים, שרית זלצמן, אשר הסבירה כי "התלמידים הדגימו ביצוע משימות של הרובוט והציגו במליאה את עבודות החקר". זלצמן אף הודתה לקברניטי מערכת החינוך, "תודה לראש העיר רחמים מלול, לזהר בלום ולמנהל מחלקת החינוך העל יסודי אלי לסרי, שתומכים בקידום ילדינו בתחום הטכנולוגי והמדעים".

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

כצפוי: אמיתי כהן נבחר לראשות 'הבית היהודי' ברחובות

  לקראת הבחירות המוניציפאליות, התקיימו ביום שלישי הבחירות לראשות סיעת הבית היהודי ברחובות. אמיתי כהן …