ראשי / בית / מחמם את הלב: "הבית החם" מחלק לנזקקים חבילות מוצרים לחורף תרומת קק"ל

מחמם את הלב: "הבית החם" מחלק לנזקקים חבילות מוצרים לחורף תרומת קק"ל

250

250

אגף השכונות מחלק תרומה גדולה מקק"ל של שמיכות, מפזרי חום ותאורת חירום* "חבילות החורף" יחולקו לניצולי שואה, אזרחים ותיקים ומשפחות נזקקות. הבית החם של אגף השכונות – המשמש מרכז עירוני לתמיכה ולסיוע למאות משפחות נזקקות ויחידים נצרכים – מחלק מידי שבוע  מוצרי מזון יבשים למשפחות הזקוקות לכך ומדי יום מספק ארוחה חמה לקשישים ולנזקקים. בימים אלה מועברת כמות נכבדה של 200 מוצרים ב"חבילות חורף" לנזקקים: שמיכות מחממות, מפזרי חום ותאורת חירום אשר דרושים במיוחד בימי החורף הקרים.

משה דבוש, חבר דירקטוריון קק"ל ויו"ר הוועדה הדירקטוריונית לקידום ניצולי שואה ומיזמים חברתיים הגיע במהלך השבוע לביקור "בבית החם" שם זכה לסקירה נרחבת אודות המקום ועלו בדיון אפשרויות לשיתופי פעולה אפשריים בנושאי חינוך סביבתי אותו מובילה קק"ל. דבוש ממונה על פרויקט חורף חם המתמקד בסיוע לקשישים ולאוכלוסיות המוכרות על ידי לשכות הרווחה ברשויות. פרויקט "חורף חם" כולל הצטיידות בשמיכה זוגית, מפזרי חום, ותאורת חירום לחורף כאשר כל המוצרים הינם תרומת קק"ל ומחולקים על ידי אגף השכונות למשפחות המוכרות על ידי האגף לשירותים חברתיים, אזרחים ותיקים וניצולי שואה.

רמי מדהלה, מנהל אגף השכונות מסר כי: "הבית החם מספק סיוע ותמיכה למאות משפחות מדי חודש ואנו גאים להוסיף גם את הפרויקט המיוחד לימות החורף. נמשיך ונגדיל את המפעל החשוב הזה על מנת שלא יישאר ברחובות נזקק ללא סיוע". חבר המועצה אביב איטח, מחזיק תיק השכונות ומשפחות צעירות: "הבית החם הוא גולת הכותרת הערכית שלנו וחלק בלתי מפעילות האגף שמדי יום מסייע למשפחות נצרכות רבות ברחבי העיר וכעת גם בפרויקט "חבילות החורף". אני מודה לקק"ל על התרומה החשובה לאגף השכונות וגאה שיש לנו מקום חשוב כזה באגף ובעיר"

משה דבוש, סיכם כי: "קק"ל חרטה על דיגלה להמשיך ולתמוך באזרחי ישראל כמו שאנו עושים היום בפרויקט זה ואנו נמשיך להפיק פרויקטים כאלו" .

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

מנכ"ל העירייה, דורון מילברג במכתב לעובדים: "התגלו אינדיקציות לאי סדרים לכאורה באחת המחלקות בעירייה"

"עובדות ועובדים יקרים, ביומיים האחרונים מתרוצצות שמועות במסדרונות העירייה וברצוני להבהיר היכן הדברים עומדים", במילים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.