Breaking News
Home / בית / "אני מוכן לשבת בכלא, אני אכנס בו בכל הכוח, אני ארצח אותו בקצב איטי״

"אני מוכן לשבת בכלא, אני אכנס בו בכל הכוח, אני ארצח אותו בקצב איטי״

 

״אני ספוג אכזבה. למרות שעשיתי דבר או שניים בחיים, נפלתי עסקית וקמתי להיות חזק יותר, אבל ממנו, ממנו לא ציפיתי לדבר כזה״. כשהוא אמר 'ממנו', הוא מתכוון לבנו הבכור, זה שהחליט לקחת את המושכות לידיים ולצאת למסע נגד אביו, עד לרגע בו הוגשה תלונה במשטרה בגין איומים. והסיבה…? החלטתו של האב להתגרש.

מזה חודש וחצי שהאב חי בתחושה שהוא מתנהל בתוך עולם "האח הגדול״, שכל מה שהוא עושה מגיע בסופו של דבר לבנו. הגיעו מים עד נפש ובעקבות המלצות יועציו, הוא החליט לברר מה קורה. בוצעו בדיקות לאיתור מעקבים אחריו ולאחר ימים ספורים אותרו תצפיתנים על כתובת ביתו ומקום עבודתו. מבדיקה שנערכה עלה כי לא מדובר בחוקרים פרטיים או אנשי מקצוע אלא ״שליחי חצר". בנוסף, בוצעה בדיקה לאיתור מכשיר GPS מוסלק ברכבו ולאחר כ-20 דקות קיבלנו תשובה ברורה. הנה הפאזל מתחבר, הנה הסיבה שבנו יודע על מיקומו באופן קבוע.

הייתה התלבטות באמצע הפעילות לגבי המשך פעולה… אופציה אחת הינה לפנות למשטרה ולהגיש תלונה על התקנת GPS וחדירה לפרטיות ולפוצץ את הסיפור. אופציה שניה הייתה כלל לא להגיב לזה ולהתחיל לשחק שחמט מוחי. אני כמעט תמיד בעד האופציה השנייה, התקבלה החלטה להרחבת פעילות ונבנה סיפור כיסוי רלוונטי לצורך ״חיבור״ לבנו, בעל עסק עצמאי בתחום המזון המהיר.

לאחר כחודש של עבודה, נוצר חיבור ראשוני תחת כובע עסקי, השקעות ופתיחת סניפים נוספים. במהלך השיחות העסקיות, בשלב בו נוצר ״קליק״ אישי ראשוני בין המדובב לנבדק וכן, זה הרגע שבו הדברים מתחילים להשתנות… זה הרגע שבו מתחילים להתקדם לכיוון ה'שח' (המט עוד יחכה). חודש נוסף של קשר מחוזק, משחקי כדורגל ביחד, בירות וערבי בשר משותפים ואז הגיע הטלפון – אני קורא לו: הטלפון הגורלי.

המדובב מקבל שיחה לנייד ופוצח בצרחות: ״אתה תשלם על זה! אתה תצטער על כל דקת סבל שאתה גורם לה!״. הלם פתאומי נראה על פניו של הנבדק. ״מה קרה?״ הוא שאל. ״עזוב״, השיב המדובב. ״לפעמים כן צריך לבחור הורים״. ללא הרחבה, כל אחד המשיך לעיסוקיו. לאחר מספר ימים, המדובב חייג לנבדק והתנצל על הדרך שבה התפרץ לידו בטלפון ואפילו לא שיתף במתרחש. הנבדק העריך זאת ואמר שאם הוא צריך משהו הוא שם בשבילו. ״אני לא יודע אם זה מעניין אותך בכלל״ ציין המדובב, ״אבל אני בכסאח של החיים עם אבא שלי, אני לא מצליח לסלוח לו על הבגידה באמא, הוא מתעלל בה״.

״די נו, אני לא מאמין למה שאתה אומר, אני נמצא באותו חרא, אבל אצלי זה כבר בשלבים מתקדמים, את הנקמה שלי בשמם אימי הוא כבר יראה בקרוב״. ״וואו אחי, נשמע שאתה רותח עליו, רק שלא תאבד שליטה, בסוף אתה תיפגע מזה״, ציין המדובב. ״לא מעניין אותי, אני יודע על כל תנועה שלו, יש לי חבר אלוף בטכנולוגיה, הביא לי מכשירי ציטוט, GPS ועוד דברים מעניינים, אני מוכן לשבת בכלא, אני אכנס בו בכל הכוח, אני ארצח אותו בקצב איטי״.

כאן כבר לא לקחנו סיכונים – ולאחר שהיו עוד נתונים אותם שפך בפני המדובב, אולם לצערי לא ניתן לפרט. יומיים אחרי, הוגשה תלונה במשטרה על איומים ברצח. בחיפוש במחשבו האישי ובסמארטפון נמצאו מתכונים להרעלה שגורמים למוות איטי. זהו סיפור שהתחיל בכעס של בן על בגידה של אבא, סיפור שאיבד כיוון לחלוטין ופתח במה לאפשרות של לקיחת חיים, סיפור שמפוצץ במשחקי כבוד, אגו והרגלי תרבות. שח-מט. תשמרו על עצמכם.

 

* הסיפורים המובאים כאן אינם פרי דמיון אלא התרחשו במציאות. הכותב, הינו חוקר מחברת ITI חקירות וייעוץ אסטרטגי. טל' 052-7020818.

https://www.havayot.org.il/

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

עברנו לבית חדש: פורטל החדשות ניוז אפס שמונה – גדול יותר, ידידותי יותר לגולש, עם הרבה יותר תוכן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.