Breaking News
Home / בית / סופית: מתן דיל יכהן כיו"ר האופוזיציה; "מלול אמר שהוא עוד יקרא לנו, אנחנו מוותרים מראש, אין טעם שנגיע"

סופית: מתן דיל יכהן כיו"ר האופוזיציה; "מלול אמר שהוא עוד יקרא לנו, אנחנו מוותרים מראש, אין טעם שנגיע"

עו"ד מתן דיל מסיים את תפקידו כסגן ראש העיר באופן רשמי ומודיע הבוקר (שלישי) כי הוא בוחר באופוזיציה.

ברשומה שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו כתב: "חלפו כשבועיים מיום הבחירות, בו הפגנתם ברשימת רחובותי ובי אמון גדול וזכינו בזכותכם בייצוג של 5 מנדטים במועצת העיר. לפי כל הפירסומים והמסרים שהעבירו לנו, כל התיקים כבר חולקו ומכירת החיסול של העיר רחובות בעיצומה. לפיכך הגיע תורנו לבחור. מלול אמר שהוא עוד יקרא לנו, אנחנו מוותרים מראש, אין טעם שנגיע.
אנחנו בוחרים באופוזיציה.

"צר לי כי בחרו לשים את האגו והנאמנות האישית לפני רצון הציבור וטובתו. אנחנו לא מוכנים לקחת חלק בתהליך המביך הזה, שיהיה בסופו של יום על חשבונכם, על חשבון הציבור. החינוך יישאר אצל מחזיק התיק שאחראי על התחום בעשור האחרון. תיק שפע יעבור לאחריות זה שכשל כישלון מוחלט בניהול רשת חוויות וגם רשת חוויות, תיק הספורט ועוד תחומי אחריות – כבר הובטחו וחולקו.
מה שהיה הוא שיהיה ומה שיהיה כאן מעכשיו יהיה עצוב. קרוב ל-40% מהתושבים יצאו מהבית ואמרו שהם מעוניינים בכל ראש עיר אחר, רק לא מלול. זו קריאת אי אמון גדולה. מהנתון הזה אני לא יכול להתעלם.

בימים טובים יותר, מלול ודיל

דיל המשיך: "11,069 תושבים יצאו מהבית והצביעו למען רחובות טובה יותר, ולרשימה העצמאית "רחובותי". זו הצהרת אמונים עוצמתית. מהנתון הזה אני לא יכול ולא רוצה להתעלם. לא הגעתי לפוליטיקה בשביל ג'וב כזה או אחר. אני לא רודף שררה וכבוד. הנה, אני מוותר מראש על כל כבוד ועלה תאנה כזה או אחר. כי תחתם מסתתרת אמת כואבת המעידה על חוסר נאמנות לבוחרים. אמרתי בעבר ואומר גם כעת בנוגע לכניסה לקואליציה שהדבר היחיד העומד לנגד עיני הוא נאמנות מוחלטת לתושבים ולציבור. אמרתי שאפעל בשיתוף פעולה מלא רק כאשר אקבל את הכלים ותחומי האחריות לממש את הבטחותיי לתושבים.

"הנאמנות אותה הפגינו חלק מהמתמודדים במהלך כל תקופת הבחירות הקשה והמכוערת ביותר שידענו, וגם כעת במהלך המו"מ על הרכבת הקואליציה, היא נאמנות אישית לראש העיר ולא נאמנות לתושבים. שליחי ציבור שלא מקשיבים לציבור כולו, חוטאים לאמת והופכים את היוצרות. אוי לנו, כי כך מתנהלת הרכבת הקואליציה של עיריית רחובות. במצב הדברים הזה לא נוכל להיות חלק מקואליציה כזו, זאת לא דרכנו. נישאר נאמנים לכם ולהבטחות שלנו אליכם. כחמישית (!!!) מהמצביעים בחרו ב"רחובותי".

לצערנו בשנים האחרונות לא הייתה אופוזיציה ברחובות. כעת אני מבטיח לכם שתהיה. אני מבטיח לכם תושבים וחברים יקרים, כי כפי שפעלנו למענכם ולמען העיר רחובות מספסלי הקואליציה, נמשיך ואף ביתר שאת לפעול ולהצטיין בכך משורות האופוזיציה. אני מבטיח לעשות למענכם הכל. אני מבטיח לשמור לכם אמונים. אני מבטיח להוות חלופה ראויה והולמת בבוא העת. אני מבטיח שהשמש עוד תפציע ברחובות. ואני יודע כי הבטחות צריך לקיים".

בתוך 48 שעות מלול יגבש קואליציה: שרעבי מ"מ, מרקוביץ' ובלום סגנים

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

4650 ילדי רחובות השתתפו בקייטנות רשת חוויות בחנוכה

One comment

  1. מתן.
    הצורר רוצה להרוס את שיכון סלע ע"י בניית מפלצות בטון תחילה ברחוב אנילביץ כולו וכמובן שמסתירים את התוכניות להמשך הבניה בשאר הרחובות וכל זה התחיל ממסג'יסט ומוכר סושי שהתעורר בהוקר מובטל והחליט שהוא מתווך ואחרי יומיים נעשה יזם שידו בכל וכל בו ולא רק בפרוייקטים האלה אלא המוכר סושי עושה קומבינות בהרבה דברים אחרי בלי סוף פשוט נטכל אמיץ שלא מפחד.
    מאלי חמותך וחמך גרים בשכונה הזאת,היא הבית!! אפרת נולדה כאן וגדלה איתנו וממררים לנו את החיים עם בניה מסביב לכל השכונה כבר 15 שנה בלי סוף וזה נראה רק ההתחלה. פקקים.רעש.אבק.משאיות .טרקטורים לא עיתן לצאת מהרחובות ולא ניתן לפזר ילדים לגנים ולנסוע לעבודה ובנוסף מרימים בשכונת צמודי קרקע צפופה שלא יכול לעבור בה אופניים ואין חניה מפלצות שיביאו למצב של מחנה פליטים בלי להזכיר את עשרות השנים של הסהל שמחכה ועל הורדת ערך הנכסים.
    לא ניתן לזה לקרות. בחרנו בך ומצפים שלא תיכנע לאיומים של רעבים לכסף תהיה על זה מלחמה מתוקשרת!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.