Breaking News
Home / כללי / לכבוד 2017: ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, בראיון מצולם ראשון ובלעדי ל"רחובות היום" על בית העם, מחאת הזבל, השוק העירוני התקוע ושאלת מיליון הדולרים: האם יתמודד לבחירות?

לכבוד 2017: ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, בראיון מצולם ראשון ובלעדי ל"רחובות היום" על בית העם, מחאת הזבל, השוק העירוני התקוע ושאלת מיליון הדולרים: האם יתמודד לבחירות?

לפני שבע שנים נבחר רחמים מלול לראשות עיריית רחובות. מלול הצנוע, רגיש מאוד, הוא בוחן כל אות שנכתבת עליו בתקשורת ולוקח ללב כל כותרת – אולי בשל כך הוא ממעט לדבר ומעדיף להוכיח בשטח. מלול מעודכן בכל מה שקורה בעיר שעל התקדמותה הוא אמון אישית בשנים האחרונות, הן בתחום החינוך והן בתחום התרבות.

בראיון מצולם ראשון ובלעדי ל"רחובות היום" הוא עונה על הכל. בין היתר הוא מתרפק על הצלחתו עם בית העם שהוקם, החזון שהתממש עם הצערת העיר, לדבריו, ומסכם את השנה שחלפה: "אנחנו ממשיכים לפתח את התשתיות בעיר ובשכונות, עוברים שכונה שכונה, מנסים ומצליחים. בל נשכח שהעיר רחובות היא בת 127 שנים וכשנכנסתי לתפקיד גיליתי שהתשתיות של העיר הם לא במצב הכי טוב ולכן התחלנו בשיטה עקבית ומסודרת לעבור כמעט רחוב רחוב, לבדוק את הצרכים ומצב התשתיות ולפעול בהתאם".

במהלך הראיון הוא מדבר על מחאת הזבל: "אני לא מקבל בצורה חיובית מחאות שהאינטרס שלהם הוא פוליטי ובפירוש אני קורא למחאה הזו מחאה שהוסתה והונעה על ידי גורמים פוליטיים שהסיתו תושבים למחות ולספר סיפורים שלא היו ולא נבראו" ומתייחס לנושא השוק העירוני שתקוע: "קיבלתי החלטה מאוד אמיצה לפני כשלוש שנים לבנות שוק עירוני מפואר, מעין קניון קטן שיחליף את הג'נקיאדה של השוק העירוני הישן המצויה בטבורה של העיר, ואמנם בנינו את השלב הראשון של השוק ואנחנו נמצאים במו"מ עם הסוחרים. אני לא קורא לזה מאבק, אלא ויכוח על גובה דמי אחזקה והניהול שהם אמורים לשלם. הם סרבו בשלב הראשון, אנחנו נמצאים איתם עדיין במו"מ ואני מקווה שנגיע לעמק השווה".

השוק העירוני. עדיין במשא ומתן עם הסוחרים
השוק העירוני. עדיין במשא ומתן עם הסוחרים
מלול אינו מתחמק מאף שאלה, הוא עונה בצורה קולחת גם על שאלות שיעדיף בוודאי לא לשמוע בשלב הזה כמו האם העיר מתחרדת ושאלת מיליון הדולרים: האם יתמודד לבחירות הקרובות – ויש לכך תשובה ברורה ונחרצת – על כך בראיון עצמו.

https://www.havayot.org.il/

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

עברנו לבית חדש: פורטל החדשות ניוז אפס שמונה – גדול יותר, ידידותי יותר לגולש, עם הרבה יותר תוכן!

6 comments

 1. תושב רחובות

  חבל שכבוד ראש העיר ממשיך לתמון את ראשו בחול ולא לראות שיש בעיר בעיה אמיתית של לכלוך ומצב תברואתי ירוד. אם היה דובר אמת מה היה אכפת לו להצטרף לסיבוב עם תושבים איכפתים ולראות במו עיניו את הזוהמה? במקום זה בוחר להמשיך להשמיע את התקליט השבור של הכל טוב והכל נקי ואין שום בעיה….

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כול הכבוד

 3. שטיימוביץ

  ומה עם התושבים ברחוב אמרי חיים שממשיכים לסבול מביכנס שהפכו אותו לאולם אירועים? למה בעניין הזה אתה שותק! לא יכול להיות שביכנס שמסביבו גרים מאות דיירים יהפוך להיות אולם אירועים עם תזמורת ברעש מטורף עד לשעות הקטנות של הלילה ואתה תעביר את זה בשתיקה למרות כל הפניות שהועברו ל -106 ולמרות מאות תלונות שהוגשו למשטרה. כניראה שאתה מבין רק את השפה של בית משפט, אולי להם תוכל לתת הסבר לזה שאתה מתעלם בעניין הזה מהחוק. בנתיים אנחנו ממשיכים לאסוף תלונות ופניות כולל כתבות…הכל נרשם לעדות.

 4. תושב רחובות

  תגובה לשטיימוביץ :

  ניראה לך שראש העיר יפעל נגד החסידים? זה הרי אחים שלו שם.
  שים לב, יש לך מאות תלונות, יש לך שימוש חורג ממבנה ציבורי, יש לך עבירות של רעש בלתי סביר מעל הרמה המותרת, הם משכירים שם את המקום בשחור ולא מדווחים למס הכנסה ולא כלום, אתה חושב שרחמים לא יודע? תקרא את גל גפן של שבוע שעבר היתה כתבה שם עליהם, החסידים שם בעצמם התלוננו לעיתון למרות שאסור להם להתלונן כי אחרת יעיפו אותם משם, תיראה מה כתב היו"ר קהילה שלהם, פולק, הוא בעצמו מעיד שהמטרד שם קיים כבר כמה שנים, ומה עושה עם זה ראש העיר? משחק אותה ראש קטן!
  אני רוצה לראות אותו מוציא שם צו סגירה, אני רוצה לראות אותו נותן למשטרה הוראה לטפל בהם בצורה הכי בהולה שיש, ניראה אותו מגיב לפולק ואומר לו שזו פעם אחרונה שיש שם תזמורת אחרי השעה 22:00.

 5. בוקר טוב! בשחונה נווה אלון לא מנקים מספיק טוב! פשות מלא זבל וליחלוכים , צורחים של החיות על רצפה! אבקש נא לטפל, לא רק היום זה כול יום! תודה מי ראש

 6. דייר באליעזר בן יהודה

  אני מרשה לעצמי לרשום בשם כל הדיירים ברחובות הסמוכים.יהודה גור, הנשיא הראשון ,גורדון.,ואליעזר בן יהודה
  בושה וחרפה שבשעות הערב אנו דיירי הרחוב מגיעים לביתנו, ואין לנו מקום חניה אחת\וזאת על אף שיש לנו מדבקות חניית דייר רחוב. כל הבליינים שמגיעים לחגוג ברח הרצל חוסמים לנו את החיים ומחנים לנו בחניות.מישהו בעיריה מודע לזה בכלל?
  ועוד משהו – בכניסה וביציאה ה של רחובות היכן שנבנה הגשר מעל הרכבת..הכביש מלא מהמורות.לכיוון נס ציונה ממש בסוף הגשר הכביש משובש..ובחזרה מנס ציונה לכיוון רחובות הכביש עוד יותר משובש. מישהו מודע לזה בכלל אי שם בעיריה ?
  אודה לטיפולכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.