Breaking News
Home / חדשות / בליגה של הגדולים: בגיל 21 הזמר יובל דמרי הוציא סינגל רביעי ובדרך לסיבוב הופעות בגרמניה, פריז ואיטליה

בליגה של הגדולים: בגיל 21 הזמר יובל דמרי הוציא סינגל רביעי ובדרך לסיבוב הופעות בגרמניה, פריז ואיטליה

בתחילת השבוע יצא סינגל רביעי של הזמר יובל דמרי, תושב רחובות. דמרי בן ה21, בנם של סיגלית, פקידה במוסך "סקודה" ומוטי, אב בית ב"ניצני המדע", גדל והתחנך בשכונת קריית משה. אל השירה הגיע באקראי, דווקא בבית הספר. "בכלל לא ידעתי שאני זמר, זה קרה בטעות, בגיל 11" הוא נזכר, "במהלך הפעלה של חג פורים שאלו מי רוצה לשיר?, כולם הצביעו אבל בלטתי בקהל, כי הייתי כהה העור היחיד ורצו לשיר 'שבחי ירושלים', אז בחרו בי. המפעיל העלה אותי לשיר, פתחתי את הפה, המורים התלהבו, ביקשו ממני להצטרף למקהלה ואפילו לא דרשו תשלום. בהמשך למדתי בתיכון אמי"ת ובכל טקס הייתי זה ששר, זכיתי בתחרות הבית ספרית שנקראה "כוכב נולד" במשך שלוש שנים ברציפות, אבל עדיין בכל השנים האלה לא באמת חשבתי על משהו מקצועני, לא ידעתי שאהיה זמר".

לפני שנה וחצי, בעודו משרת בחיל האוויר בתל נוף, החליט חברם הטוב של ההורים, רענן נגר ביחד עם רעייתו פרידה, לגשת אל הבחור הצעיר, להשקיע בו כלכלית ולהוביל אותו אל פסגת ההצלחה. "תמיד הכרתי את רענן, הוא ופרידה הושיבו אותי מולם ואמרו לי: 'אתה שר יפה, נראה סבבה, בוא נעשה עם זה משהו'. לא חשבנו שנגיע לאן שנגיע, לא חשבתי שבאמת אתעסק בזה באופן כל כך מקצועי ואעסוק בזה כל היום. להיות זמר זה לא רק החיים הנוצצים כמו שהרבה חושבים. יש אולפנים, הופעות, פגישות, יחצנים. היום זה דבר מורכב להיות זמר, זה לא 'יאללה בוא נוציא שיר וביי'. בכל שבוע אני שלוש פעמים באולפן, יש פגישות, אני מחפש שירים, מקדיש כל יום שעות לשמוע סקיצות ואני כל הזמן בעשייה".
האנשים מאחורי דמרי, פרידה ורענן נגר.
האנשים מאחורי דמרי, פרידה ורענן נגר.
בוא נדבר על האנשים שבחרו בך, פרידה ורענן נגר.
"וואו, אני מתרגש כשאני מדבר עליהם, אלו ההורים השניים שלי, באמת. רענן גידל אותי ולימד אותי כל כך הרבה. הוא מכיר אותי מגיל 0. כולם אוהבים אותו, אמנם הוא מבוגר ממני אבל יש לו רוח צעירה, החברים שלי מתים עליו, הבית של פרידה ושלו פתוח, הם אנשים מדהימים ואני סומך עליהם בכל החלטה שיעשו".

באחרונה התפרסם דמרי גם בזכות ח"כ אורן חזן שבחר בעלם החמודות מקריית משה כזמר שיוביל את התכנית האמנותית במסיבת החינה שלו. "הכרנו ביום הולדת של אחד מעובדי העירייה. הוא שמע אותי שר, התלהב וביקש להכיר אותי בשביל לסגור את התאריך לחינה שלו. אורן איש מיוחד, עשיתי לו את הטברנה, היה מהמם, באמת מושלם".

"אני גאה להיות תושב קריית משה ואני אומר לך שגם מהמקום הזה אפשר לצמוח ולהתפתח"
"אני גאה להיות תושב קריית משה ואני אומר לך שגם מהמקום הזה אפשר לצמוח ולהתפתח"
גדלת בשכונת קריית משה, עד כה אתה חי בשכונה שמוגדרת בעיקר בשנים האחרונות "שכונת פשע".
"מה את שואלת בעצם, איך לא יצאתי עבריין? נו, באמת. זו סטיגמה שחבל מאוד להדביק אותה על כל תושבי השכונה. תראי איך משקיעים בה, בכל התחומים, גם בתרבות, גם בביטחון, גם בנראות. נכון, זאת לא רמת אביב, ואני לא חי כמו הצפונבונים העשירים, זה אף פעם לא העסיק אותי ומצד שני גם נושא העבריינות לא העסיק אותי. ההורים שלי שמו דגש מאוד גדול בחינוך שלנו, בכבוד ובערכים וכנראה שזה בא מבית, אבל זה לא הוגן להגדיר את קריית משה כשכונת פשע, יש בה אנשים מדהימים, חמים וטובים ולהכליל את כולם תחת כינוי כזה זה מיותר. אני גאה להיות תושב קריית משה ואני אומר לך שגם מהמקום הזה אפשר לצמוח ולהתפתח".
"הופעה ברידינג, השנה. זה התכנון בעזרת ה'"
"הופעה ברידינג, השנה. זה התכנון בעזרת ה'"
לאחרונה הוצאת סינגל רביעי ברשת לסובב ת'עולם. בשלושת הסינגלים הקודמים, יש לכל אחד מהשירים מאות אלפי צפיות. ספר קצת על השיר.
"פנה אליי בחור מוכשר בשם אורן אורבך שביקש לשלוח לי שירים, ועניתי שבכייף, ממילא אני מקדיש זמן רב למצוא את השיר שאתחבר אליו. העניין הוא שאורן לא שלח חמישה שישה שירים הוא שלח לי למייל 150 שירים ומצאתי את זה עצמי מאזין לכל המאה וחמישים שירים בלילה אחד. כששמעתי את השיר הזה מיד נדלקתי עליו, התקשרתי אל רענן אמרתי לו 'יש שיר שאני ממש רוצה לעשות וזה בומבה לפנים, להיט'. רענן לא היסס ונכנסנו לאולפן. לפני כמה שבועות צילמנו את הקליפ. זו פעם ראשונה בחיים שלי שאני מצלם בכלל קליפ, היום התחיל קשה ומוזר אבל היה כייף ברמות אחרות. מה לי ולמשחק? אני בכלל זמר, הרגשתי לרגע ניקולס קייג' (צוחק), נלחצתי בהתחלה אבל כשהשתחררתי הבנתי שזה כייף לא נורמלי, העיקר שתמיד נהיה בעשייה".

מה החלום שלך?
"כל אחד יגיד לך שהחלום הוא להגיע לטופ של הטופ, ללכת בקניון ולא להצליח לעשות צעד בלי שעוצרים אותי. בשבילי זה כייף, זה אומר שיכירו אותי בגלל המוסיקה, בגלל העבודה הקשה, בגלל השירים הטובים".
מה יספק אותך?
"הופעה ברידינג, השנה. זה התכנון בעזרת ה'".

"ברור לי שאני צריך לשחק אותה ולתת שואו"
"ברור לי שאני צריך לשחק אותה ולתת שואו"
זו לא שאיפה גדולה מידי,? בכל זאת אתה רק בן 21.
" אני רק בן 21 אבל הוצאתי 4 סינגלים. אין מוקדם מידי או מאוחר מידי בדברים האלה. כשזה זה – זה זה. התגובות טובות, הסינגלים תפסו חזק ברשת, יש פרגון גדול מצד מובילי דעה בעולם המוסיקה, מהתקשורת והשדרנים וזה כייף לא נורמלי. שלא תתבלבלי, אני ביקורתי מאוד כלפי עצמי, עושה המון תיקונים, בוחן את עצמי כל הזמן ומחפש איפה טעיתי ומה יש לשפר, עניין של אופי. תראי, בהתחלה, כשאוטו היה עובר עם השיר שלי בפול ווליום הייתי בהלם, מתרגש אז היום אני עדיין מתרגש אבל גם מבין שיש סיכוי להצליח ביותר גדול, והשאיפות גדלות מעת לעת. זה שאני בן 21, זה לא מדד. תראי את נועה קירל, היא כולה בת 17 והיא זמרת נפלאה שמופיעה בעולם, אז בגלל שהיא בת 17 צריך לעצור אותה? ההפך, שתצליח ותפרח. אם זה המומנטום – צריך לנצל אותו".

במקביל לעבודה האינטנסיבית על אלבום הבכורה, המסלסל הצעיר ייצא להופיע בחו"ל – תחילה עבור עיריית רחובות, במסגרת יום האשה הבינלאומי בגרמניה ולאחר מכן עבור הקהילה היהודית ששריינה את דמרי הצעיר להופעות בצרפת ובאיטליה. "זו הפעם הראשונה שלי בחו"ל, מבחינתי זה דבר אדיר, קצת חדש לי וקצת מלחיץ כי מעולם לא הייתי בחו"ל. חייל שמשתחרר בדרך כלל יוצא לטיול ואני יצאתי ישר לעסוק במוסיקה, אז אני שמח שבכל זאת גם זה קורה, אני מרגיש שאני מגיע לאט לאט למגרש של הגדולים, וברור לי שזה המאני טיים, אני צריך לשחק אותה ולתת שואו".

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

רחובות בוכה על רונה רמון. רחמים מלול: "הטרגדיה המשפחתית המשולשת מהווה את סמל הכאב וההקרבה למען העם והמדינה"

One comment

  1. בנצי שער

    זמר מדהים!!!
    בעל יכולות גדולות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.