ראשי / בית / גבר זר שפגש במעלית ילד בן חמש הציע לו: "בוא איתי, תשחק במכחול ותצייר ציורים שתחפוץ בהם"

גבר זר שפגש במעלית ילד בן חמש הציע לו: "בוא איתי, תשחק במכחול ותצייר ציורים שתחפוץ בהם"

250

ילד בן חמש נעלם ברחוב דולינסקי בשכונת אושיות ולאחר חיפושים אחריו מצד הוריו ומכריו, שארכו למעלה משעה, הוא אותר מבוהל ומפוחד. להוריו סיפר כי אדם זר אותו פגש במעלית הבניין לקח אותו אל חדר בקומת הקרקע, על ידי כך שהציע לו לשחק במכחול ולצייר ציורים שיחפוץ בהם.

כידוע, זהו לא המקרה היחיד הנוגע בתופעת הפדופיליה ברחבי העיר. אחד המקרים התרחשו ברחוב מרשוב שבמרכז העיר, אז ניגש צעיר שצעד עם כלבו וניסה לשוחח עם תלמידות מבית הספר "ויצמן" – התלמידות מיהרו לברוח ממנו אל מתחם בית הספר. בשני מקרים אחרים, שאירעו בשכונת המדע שבמזרח העיר, היו ההורים עירניים כאשר החליפו ביניהם הודעות באמצעות הוואטסאפ.

במקרה הראשון עליו דיווחו ההורים זה לזה, גבר כבן שלושים עמד בכניסה לבניין וניסה לשוחח עם ילדה בת שמונה. המקרה השני התרחש בזמן שילד אשר צעד למכולת השכונתית בצהרי היום נתקל בצעיר שנהג ברכב שעצר ליד הילד והציע לו לעלות אל רכבו "ולהצטרף אליו לסיבוב". המשטרה מעורבת ומעודכנת בכל המקרים לעיל – אולם עד כה לא ידוע על תפיסתו של אחד החשודים.

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

שאולי בדישי: "סלפי מבחינתי הוא כמו סקס: חמש-עשר שניות וזה נגמר"

  רגעים אחדים לפני שהוא מסיים את סיבוב הופעות החורף שלו, הסטנדאפיסט המוצלח, שאולי בדישי …

תגובה אחת

  1. למשטרת רחובות יש מענה קבוע כשאתה מזמין אותם: "כל הניידות בחוץ…אין ניידת" ככה עונים גם כשאתה מתקשר מהחנייה של המשטרה ורואה את כל הניידות במקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.