ראשי / בית / ב-12 שעות בלבד: שתי תאונות קשות התרחשו בכביש העוקף טשרניחובסקי

ב-12 שעות בלבד: שתי תאונות קשות התרחשו בכביש העוקף טשרניחובסקי

250

זוהי התאונה השנייה בשתים עשרה השעות האחרונות המתרחשת בכביש העוקף טשרניחובסקי – שתי התאונות במעורבות רוכבי קטנוע. היום (ראשון) בצהריים סמוך לשעה 12 פגעה נהגת רכב שעשתה פרסה ברוכב קטנוע והתנגשה בעץ. היא פונתה במצב קל לבית החולים קפלן.

נהגת רכב שביצעה פרסה בככר הרחובות טשרניחובסקי פינת נתן אלתרמן, ככל הנראה לא הבחינה ברוכב הקטנוע והעיפה אותו מספר מטרים, לאחר מכן התנגשה בעץ שעל אי תנועה ונבלמה. כוחות רפואה של איחוד הצלה ואנשי מגן דוד אדום שהגיעו למקום העניקו לה טיפול רפואי ראשוני ופינו אותה אל בית החולים קפלן שמצבה מוגדר קל. למרבה המזל רוכב הקטנוע לא נזקק לטיפול רפואי.

סמוך לחצות פרסמנו ב"רחובות היום" כי רוכב אופנוע כבן 70 הועף בלילה (שבין שבת לראשון) בצומת הרחובות טשרניחובסקי-רמב"ם בין שני רכבים. לאחר טיפול ראשוני שהוענק לו על ידי פראמדיקים וחובשים של מד"א הוא הובהל במצב בינוני לבית החולים קפלן.

"הבום היה קטלני", סיפרה אמש עדת ראייה, "כביש טשרניחובסקי הוא כביש המוות! האם לעיריית רחובות לא אכפת? אנשים עפים כאן באוויר. רוכב אופנוע עף עכשיו באוויר מול שני רכבים. עד מתי? כל כך קרוב לבית ספר ויצ"ו, מאות ילדים ביום עוברים כאן, נמאס! כל פעם נופל הלב מחדש, יותר מ20 שנה של תאונות בלי סוף. האיש שרוע על הכביש ומחר בבוקר הכל יחזור כרגיל! ממה אתם עשויים? אלה שיושבים שם? למה כל דבר צריך להתחנן ולהגיע עד מוות?".

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

שאולי בדישי: "סלפי מבחינתי הוא כמו סקס: חמש-עשר שניות וזה נגמר"

  רגעים אחדים לפני שהוא מסיים את סיבוב הופעות החורף שלו, הסטנדאפיסט המוצלח, שאולי בדישי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.