Breaking News
Home / בית / ההרשמה החלה: עשרות מרכזי תרבות וספורט של החברה העירונית פתחו את שנת הפעילות תשע"ח עם בשורות וחידושים

ההרשמה החלה: עשרות מרכזי תרבות וספורט של החברה העירונית פתחו את שנת הפעילות תשע"ח עם בשורות וחידושים

החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, בהובלת המנכ"לית יוספה חליבה, פתחה את ההרשמה לשנת הפעילות החדשה במרכזי התרבות והספורט המציעה מגוון תכניות ופעילויות איכותיות לכלל המגזרים והגילאים.

"אנו שמחים ונרגשים לפתוח שנת פעילות נוספת, עשירה ומגוונת בתוכן", מסרה מנכ"לית החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, יוספה חליבה. "הנהלת החברה, מנהלי וצוותי התרבות והספורט, הקדישו מחשבה רבה בפיתוח תכנית עשירה ומגוונת, בכדי לאפשר לכל אחת ואחד מתושבי העיר להתאים את הפעילות המתאימה לו ביותר, על פי תחומי עניין מגוונים ואיכותיים לכל המשפחה. תודתי האישית לכל שותפיי לעשייה במהלך כל השנה ולכמובן לתושבי רחובות היקרים על האמון ושיתוף הפעולה".

בית העם ברחובות. שם דבר בעולם התרבות בישראל

השנה ייהנו תושבי העיר מהיצע רחב לרבות שתי סדרות חדשות ב"בית העם": סדרת הבוקר של גיל שוחט -"כשמוצרט פגש את סטרייסנד" וסדרת הווירטואוזים של אריק דוידוב. כמו כן, לאור הביקוש בגדול, תחזור הסדרה האנדלוסית. בבימת הנוער מכוונים גבוה במיוחד עם מחזמר חנוכה חדש ומקורי, עליו החלו לעבוד במהלך חופשת הקיץ.

בבית האמנים תפעל תכנית המצטיינים לילדים יוצרים. המדובר בתכנית רב תחומית ותלת שנתית לילדים מוכשרים בתחומי האמנות והיא מיועדת למעצבים צעירים ולילדים יוצרים באומנות פלסטית. במסגרת זו ייחשפו הילדים לעיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר, אנימציה, עיצוב אביזרים, עיצוב קרמי וטקסטיל וטכניקות של הדפס משי כאשר התכנית תלווה בסיורים במוזיאונים וגלריות אומנים אורחים לשיח וסדנא ועוד.

בימת הנוער. העבודה על מחזמר חנוכה חדש, ייחודי וסוחף, כבר החלה.

בית הקרמיקה, המרכז המקצועי המיועד לחובבי החומר הקרמי – משיק השנה קונספט ייחודי של אומנות בקרמיקה בשילוב מוטיבים אותנטיים מהתרבות האתיופית ובין היתר מציע מגוון חוגים למבוגרים, ילדים ופעילויות משותפות להורים וילדים.

בנוסף, כל מפעלי החברה העירונית יציעו לצעירי העיר ולבני הנוער אפשרויות להתפתח במגוון תחומי עניין: בין היתר, הקונסרבטוריון העירוני למוזיקה ימשיך לקיים תכניות מיוחדות בהן 'צעירים על הבמה', אשר במסגרתו יציגו הכישרונות הצעירים של רחובות קונצרטים ומחזות זמר; בימת הנוער העירונית תמשיך לקדם ולפתח בני נוער מוכשרים בתחומי הבמה והתאטרון והמרכז לתקשורת קהילתית יאגד את רזי הקולנוע והטלוויזיה לצד חוגים מגוונים.

הורחבו החוגים בענפי הספורט. איציק עובדיה

באגף הספורט, בהנהלת איציק עובדיה, הורחבו החוגים והם מותאמים לפי קטגוריות, גילאים ורמות שונות. בתי הספר העירוניים מהווים מסגרת חברתית, ערכית וחינוכית לענפי הספורט השונים – כדורסל, כדורגל, כדורעף, כדורשת, טניס ועוד – והם ימשיכו גם השנה להציע אימונים עם טובי המאמנים. כמו כן, יוצעו חוגים נוספים באמנויות הלחימה: אגרוף תאילנדי וקיקבוקס, לימודי סייף, קפוארה, טאקוונדו, קונג פו ועוד אשר מעבר להגנה העצמית, מסייעים בפיתוח כישורי חיים, כישורי חשיבה, ריכוז, קואורדינציה וכושר גופני. כמו כן, מועדון הקליעה הפועל רחובות מסייע לחניכים בשיפור הריכוז המשמעת ועמידה בתנאי לחץ שונים מחיי היומיום.

ראש העיר, רחמים מלול המשמש גם כיו"ר דירקטוריון החברה העירונית אמר כי "החברה העירונית רחובות לתרבות, ספורט ונופש, הפכה את העיר רחובות ואף מיתגה אותה כמובילה בחיי החברה, הפנאי והתרבות בקרב התושבים. רחובות של ימינו הינה מעצמה תרבותית לכל דבר ועניין.

יו"ר דירקטוריון החברה העירונית וראש העיר, רחמים מלול

"מלבד האירועים והמופעים, אשר מתקיימים במהלך כל השנה, מובילה רחובות גם בקיום פעילות העשרה, פנאי, חוגים, אמנות, מוזיקה ותחומי עניין רבים ואני מזמין את הציבור הרחב, גם השנה, לקחת חלק בהצלחתה של רחובות כעיר מובילת תרבות ולהצטרף לפעילויות הרבות. בהזדמנות זאת, אבקש להודות לחברה העירונית – לעומדת בראשה, יוספה חליבה ולכל מנהלי מרכזי התרבות השונים על קידום התרבות בעיר".

https://www.havayot.org.il/

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

פרשת בשלח – לקלוע בכל הניסיונות | הרב ישראל חממי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.