ראשי / בית / אבי סער, מנהל "אורט": "מסלול השוחרות של חיל התקשוב משנה מסלולי חיים של תלמידים ובונה להם עתיד שנושק לעתידה של המדינה"

אבי סער, מנהל "אורט": "מסלול השוחרות של חיל התקשוב משנה מסלולי חיים של תלמידים ובונה להם עתיד שנושק לעתידה של המדינה"

250

טקס חגיגי התקיים באתר ההנצחה לחללי חיל הקשר והתקשוב לתלמידי השוחרות החדשים. השוחרים החדשים עמדו ביחד עם כלל בתי הספר בארץ בפרויקט השוחרות בטקס מרגש באתר ההנצחה ביהוד והתחילו את שנת הלימודים החדשה בנוכחות קצין הקשר הראשי, תא"ל נתי כהן, הוריהם מוריהם ומנהלי בתי הספר.

באותו היום עברו התלמידים "יום חיול" שבסופו עמדו בגאווה והחלו את שנת הלימודים החדשה במסלול השוחרות של אגף התקשוב וההגנה בסייבר. מסלול השוחרות היוקרתי של האגף למעשה מלמד את התלמידים בבתי הספר את מקצוע החשמל והאלקטרוניקה ומייעד אותם לגיוס לאגף במגוון מקצועות טכנולוגיים ברמה הגבוהה ביותר.

מנהל קריית חינוך אורט רחובות, אבי סער, התייחס למסלול השוחרות המתקיים בבית ספרו ואמר: "מסלול השוחרות של חיל התקשוב משנה מסלולי חיים של תלמידים ובונה להם עתיד שנושק לעתידה של המדינה. התלמידים רוכשים מקצוע שנמצא בחזית הטכנולוגיה הישראלית ותורמים לעצמם, לצבא ולמדינה".

קצין הקשר הראשי, תא"ל נתי כהן, הוסיף: "אני בטוח שההשקעה שלכם היום תהיה לכם לזכות בעתיד, הן בשירותכם בצה״ל והן בהמשך הדרך. לכם אומר, בשמי ובשם מפקדי חיל הקשר והתקשוב, שאנו שמחים מאוד לקבל אתכם לחיק משפחתנו ומצפים לשלבכם במקומות הראויים לכם בצה"ל".

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

מרקוביץ' לעובדי חוויות: "אנו נמצאים בתקופה מאתגרת ברשת – האתגר העיקרי שלנו הוא ההתחדשות"

הרמת כוסית חגיגית נערכה הערב בחוויות שוייץ החדשה לעובדי רשת חוויות במעמד ראש העיר רחמים …