Breaking News
Home / בית / לעולם בעקבות הקשת: הזמרים המסוכסכים אביב גפן ואייל גולן, יככבו יחד בריאליטי חדש בו יתחרו ביניהם כמפיקים מוזיקליים

לעולם בעקבות הקשת: הזמרים המסוכסכים אביב גפן ואייל גולן, יככבו יחד בריאליטי חדש בו יתחרו ביניהם כמפיקים מוזיקליים

הדרמה הטלוויזיונית הגדולה ביותר לקראת הפיצול בין זכייניות ערוץ 2 "רשת" ו"קשת" נחשפת הערב (ראשון): אביב גפן עזב את The Voice ויחבור לתכנית משותפת עם הצ'ילבה, אייל גולן. השניים שידעו ימים הרבה פחות יפים – ועל כך בהמשך – יככבו יחד בפורמט ריאליטי חדש בו יתחרו ביניהם כמפיקים מוזיקליים.

הבשורה, שפורסמה לראשונה באתר YNET,  מגיעה לאחר שגפן הודיע כי לאחר ארבע שנים כמנטור ב-The Voice, תכנית הדגל של הזכיינית המתחרה "רשת", הוא עוזב לאתגר אחר.  בינואר האחרון החליט אייל גולן להקדיש פוסט שלם ברשת החברתית לאביב גפן, לאחר שאמר בראיון לעיתון "ידיעות אחרונות" כי היה שמח שאייל גולן יגיע לצילומים של The Voice "אבל חבל שזה נפל לו באותה התקופה של עבודות השירות. אייל בדיוק מאלה שמנסים לשפוך בנזין על השד העדתי כי זה משרת אותם".
אייל גולן כמובן לא נשאר חייב – והקדיש פוסט שלם לצ'ילבה: "אז אחרי שקראתי את הראיון הזול שלך היום ב"ידיעות אחרונות", אני מרגיש צורך לכתוב כמה מילים עליך אודותיך ואליך אביב גפן", פתח אייל גולן את הדברים. "אז אתחיל בעובדה הפשוטה שאני לא ממש מכיר אותך ומעולם גם לא רציתי להכיר. ההיכרות שלי איתך היא ממש קצרה. יום אחד אני מקבל ממך הודעה בסמס שאתה ואשתך והילד יוצאים לסופ"ש באילת ואם אני מכיר שם בית מלון ואם אני יכול לסדר לך מחיר טוב. כמובן שסידרתי לך סוויטה במחיר טוב כי מבחינתי זה היה עניין של להרים טלפון… זהו זאת ההיכרות שלנו. מעולם לא שמעתי ממך לפני וגם לא אחרי. אפילו תודה לא טרחת לומר לי כי אתה מן הסתם חושב שמגיע לך הכל. אביבוש חמוד, אתה בן אדם מתוסכל ולא קשה להבין מאיפה זה נובע, גם אני הייתי מתנהל כנראה כמוך אם הייתי רואה את זמרי המוזיקה המזרחית ואני בראשם ממלאים את קיסריה, מנורה מבטחים (היכל נוקיה) בלומפילד, ועוד ועוד בעוד אתה אוסף אנשים מהבתים לבוא לראות אותך מופיע בכל מיני מקומות שהסלון שלי בבית יותר גדול מהם.

"כתבת שאני ומוחמד דרוויש אותו דבר ורק ברית מילה מבדילה בינינו? אז המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי!!! שניכם עוכרי ישראל שונאי צה"ל והדבר שמבדיל בינכם זה הרווח שיש לך בשיניים. אה שניכם גם מכוערים! מי אתה שתכתוב על מירי מסיקה שהיא נראית לא טוב?! מעניין מה היה קורה בארץ אם אני הייתי אומר כזה דבר מבייש ומביך על אישה. הדור הצעיר לא הכיר את תוכנית הלייט נייט שלך שבה השכבת את אמא שלך על הרצפה באולפן ושאלת מי רוצה לבוא ו…… לא מסוגל לכתוב את זה אפילו יא מגעילכל החיים שלך סובבים סביב סמים. אמרת שבגלל שנתנו לך לשתות מים מהבאנג הקול שלך התקלקל. תן לי לסדר לך את זה, מעולם לא היה לך קול! הרבה פעמים מעריצים שלי שולחים לי תן לנו נטפל בו נעשה לו ככה וככה. אז אני מפה קורא להם אל תעשו כלום תנו לו לחיות במיץ של עצמו בזבל של עצמו. תנו לו להמשיך לחיות ולסבול לממורמר הזה. יש לך ילדים אביב ואני מקווה מאוד שלא יקחו ממך לא את האופי ולא את היופי שאין בך. המוזיקה המזרחית זו המוזיקה השולטת בארץ תחיה ותסבול דביל".

אז אחרי ההשמצות והעלבונות ההדדיות – מגיעה כאמור תכנית המוסיקה שעשויה לפייס בין השניים אך בעיקר לגרום להם להתחרות זה מול זה – והרייטינג? הוא בהחלט צפוי לתת את אותותיו.

(צילומים: יח"צ, יוסי סוריק)

https://www.havayot.org.il/

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

ט"ו בשבט הגיע – חג לאילנות; טקס נטיעות עירוני התקיים ביבניאלי ובגן הבנים