ראשי / בית / בעקבות השיפוצים ברחוב ויצמן: עסק למכוניות שפעל 16 שנה – סוגר; המנכ"ל דורון מילברג נפגש עם בעלי העסקים באזור

בעקבות השיפוצים ברחוב ויצמן: עסק למכוניות שפעל 16 שנה – סוגר; המנכ"ל דורון מילברג נפגש עם בעלי העסקים באזור

250

250

השיפוצים הנרחבים שעורכת עיריית רחובות לרווחת התושבים באזורים רבים ברחבי העיר, פוגעים במספר עסקים בשל העובדה כי הקהל אינו מצליח לגשת אליהם – אחד העסקים, הפועל מזה 16 שנים בענף המכוניות סיפר כי אינו יכול עוד לעמוד בנטל הכלכלי ובהוצאות הרבות וכתוצאה מכך הודיע על סגירה.

הערב (שלישי) נפגשו המנכ"ל דורון מילברג, זורי שעובי מנהל תאגיד המים וחבר המועצה אביב איטח עם בעלי העסקים בויצמן ואחד העם, רחובות בהם מתבצעות העבודות, שמעו את טענותיהם והובהר להם כי העבודות ברחוב אחד העם יסתיימו בסוף חודש ינואר וכי אין מנוס אלא לשפץ את האזור לרבות שדרוג כל התשתיות. כנו כן הודיע המנכ"ל כי באזור יוספו פחים והשיפוץ תטיב עמם בעתיד.

בעלי העסקים ביקשו לבחון אפשרות להקל עליהם במיסוי אולם נאמר להם כי ההחלטות על תשלומי הארנונה הינם ממשרד הפנים כץוכי אין לעירייה את האפשרות להתערב בסוגיה. בתוך כך ביקשו בעלי העסקים ממילברג ושות' למצוא פתרון או דרך יעילה להבאת לקוחות לאזור בכדי שעסקים נוספים לא ייסגרו והם הבטיחו לקיים פגישה בנושא ולחפש דרך לסייע.

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

פרשת השבוע תצוה | הרב שלמה לוי

אורה של המנורה – אור הגנוז: "וְאַתָּה תְּצַוֶּה אֶת-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְיִקְחוּ אֵלֶיךָ שֶׁמֶן זַיִת זָךְ …