Breaking News
Home / בית / מיוחד | השנה הקריטית של חברי מועצת העיר

מיוחד | השנה הקריטית של חברי מועצת העיר

השנה הקרובה תהיה קריטית עבור חברי המועצה שיצטרכו להילחם שוב על מקומם ועל מעמדם. הרוחות כבר סוערות, לכל אחד השערה משלו מי מתכוון להתמודד, מי יפרוש מהמרוץ ומי יזגזג בין מפלגות. כדי לעשות מעט סדר בבלגן לשיחה קצרה ושאלנו שתי שאלות קצרות: 1. האם יש בכוונתך להתמודד למועצת העיר גם בקדנציה הבאה? 2. האם תתמודד במסגרת המפלגה בה התמודדת בבחירות האחרונות? התשובות מובאות כאן כלשונן. לא נגענו.

בנצי שרעבי, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק המיסים: "אני בהחלט מתכוון ב"ה להתמודד גם בקדנציה הבאה ובמסגרת אותה המפלגה בה אני נמצא. אם הציבור מביע בי אמון למה שלא אעשה זאת? וב"ה נשאף לשרת את הציבור באמת ובאמונה, ביושרה ובהגינות".

זהר בלום, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: "אתמודד למועצת העיר בוודאי, באותה מפלגה, אני במשך השנים עובד למען הציבור ופעם בחמש שנים יש בחירות לקבלת האמון המחודש מהציבור".

עו"ד מתן דיל, סגן ראש העיר, מחזיק תיק פרויקטים ולוגיסטיקה עירונית, מחזיק תיק נוער וצעירים: "אני מתכוון להתמודד אך לא יודע באיזו מפלגה, פוליטיקה זה משהו שנסגר שלושה חודשים לפני הבחירות… בעצם לא, אני לא רוצה להשתתף בסקר הזה, תכתבי שאני מסרב להגיב".

עו"ד יניב מרקוביץ', המשנה לראש העיר, מחזיק תיק חינוך בלתי פורמאלי, אחראי קשרי חוץ: "לא מגיב כרגע בנושא".

רונן אהרוני, מחזיק תיק התחבורה: "אני מתכוון להתמודד בקדנציה הבאה באותה מפלגה, אני חושב שהציבור נתן אמון בסיעה שלנו ונמשיך לשרת אותו".

אביב איטח, מחזיק תיק שכונות וזוגות צעירים: "תשלחי לי וואטסאפ. אענה רק בוואטסאפ כתוב".

גלי קסטל אפל, מחזיקת תיק רישוי עסקים: "אני בפגישה תחזרי אליי". (כעבור שלוש שעות: "אני בתוך מעלית לא שומעת. אחזור לטלפון הזה"). הערת מערכת: נכון למועד סגירת הגיליון טרם שבה.

אבנר אקוע, מחזיק תיק התרבות התורנית: "ברגע זה כן אתמודד וכן באותה מפלגה, עד היום הציבור נתן בנו אמון ובגדול ולכן נמשיך הלאה".

ד"ר רוני באום, מחזיקת תיק ותיקים, אוכלוסיות מיוחדות וקהילה: "אני לא עונה על זה עכשיו. אענה בשלב יותר מאוחר, תודה".

גיורא בן ארי, מחזיק תיק איכות הסביבה ושיפור פני העיר: "בוודאי, אתמודד באותה מפלגה, הציבור נתן לי אמון והציבור אוהב אותי מאוד מאוד. בן אדם שעובד מקבל פידבק מהציבור, מי שלא עובד שוכחים אותו ואותי זוכרים, זו המציאות".

יעל בק, מחזיקת תיק קידום מעמד הילד ונוער במצבי סיכון: "אחזור אלייך". הערת מערכת: נכון למועד סגירת הגיליון טרם שבה.

זאודה אבאי, מחזיק תיק הספורט: "אני מתכוון להתמודד בקדנציה הבאה בעזרת השם, אני חושב שאנחנו כאנשי ציבור צריכים לתת מעצמנו למען הזולת, להתנדב ולעשות פעילויות וזה מה שמניע אותי לפעול. לכן אני אתמודד".

אינג' יפים זאיקה, מחזיק תיק הקליטה: "עוד לא קיבלתי החלטה בנושא, אני שוקל את זה כמובן. מוקדם מידי לטעמי, בכל מקרה תודה לכם".

עו"ד אמיר ירון, מחזיק תיק התחדשות עירונית, תמ"א 38 ופינוי בינוי: "כן, אתמודד באותה מפלגה בה התמודדתי והציבור מחכה לזה בהחלט".

אמיתי כהן, מחזיק תיק מורשת ישראל וגרעינים תורניים: "כן, אני מתכוון להתמודד, דרך הבית היהודי, הציבור רואה עשייה משמעותית שלי בעיר".

עו"ד אבי מוזס, מחזיק תיק השירותים החברתיים: ב"ה אתמודד, אך עוד מוקדם, אנחנו כרגע שנה לבחירות ויש אצלנו פריימריז, מפלגת הבית היהודי היא מפלגה דמוקרטית, יש סדר ויש קבלת החלטות ומה שהציבור יבחר נכבד אותו. אני מאמין שהציבור היה רוצה שאתמודד".

צבי שלמה מונטג, מחזיק תיק חינוך חרדי: "מוקדם מידי לדבר על זה, בשנה הזו אני רוצה להתמקד בעשייה, לא בדברים אחרים".

יערה ספיר, מחזיקת תיק פיתוח בר-קיימא: "כרגע אני לא מעוניינת לענות לך על השאלה. תודה".

עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות: "כן אתמודד, באותה מפלגה, כי אני מרגיש שהציבור נתן בי אמון ורוצה שאמשיך לשרת אותו".

שי קזיוף, מחזיק תיק חינוך חרדי בלתי פורמלי ויו"ר ועדת ביקורת: "מה שתחליט מועצת החכמים, על פניו נראה שכן ב"ה. אבנר יהיה מספר אחד ואני מספר שתיים".

אבי קינד, מחזיק תיק שירות לתושב: "לא החלטתי עדיין כלום".

ד"ר מרה קנבל, יו"ר הפורום לקידום מעמד האשה, ביקשה שלא להתייחס לדברים בשלב זה שכן היא מצויה באבל עקב מות בעלה.

 

פורסם לראשונה במקומון כל רחובות!

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

מי רקם את "התחקיר המיוחד" כנגד ראש העיר רחובות וסיעת הליכוד?