ראשי / בית / עצרת מרגשת לזיכרו של פועל הבניין שנהרג לאחר שנפל לבור ביוב באתר בנייה ברחוב אברהם הרשקו

עצרת מרגשת לזיכרו של פועל הבניין שנהרג לאחר שנפל לבור ביוב באתר בנייה ברחוב אברהם הרשקו

250

פעילי המאבק למניעת תאונות בניה מ"המרכז לצדק חברתי", קיימו הערב (ראשון) עצרת לזיכרו של פועל הבניין שנהרג בחמישי האחרון לאחר שנפל לבור ביוב באתר בנייה ברחוב אברהם הרשקו.

ההרוג, מבקש מקלט מאריתריאה, נהרג באתר בנייה השייך לחברת הבנייה אביסרור בפרוייקט "אביסרור מגדלי המדע" ונמנה כהרוג ה-33 מתחילת 2017. מהמרכז לצדק חברתי נמסר כי האירוע התקיים כאות הזדהות עם הפועל בפרט ועם הקורבנות הרבים והמיותרים בענף הבנייה בכלל ולשם להגברת המודעות במאבק. באירוע כיבדה בנוכחותה חברת המועצה יעל בק. יזהר כרמון הוסיף: "זהו אירוע של המרכז לצדק חברתי ולשמחתי העירייה שותפה למאבק בתאונות וראש העיר הביע את צערו על המוות".

  

מעיריית רחובות נמסר: "עיריית רחובות משתתפת בצער המשפחה על מותו שלעיריית רחובות משתתפת במאבק למניעת תאונות עבודה באתרי בניה ותומכת במאמצים לנקיטת אמצעי זהירות ככל שניתן על מנת לחסוך את התאונה המיותרת הבאה. בחודשים האחרונים נעשו מספר פעולות על ידי העיריה, על אף שמדובר בתחום שהינו באחריות המדינה. כך למשל, יחידת האכיפה העירונית סרקה את כל אתרי הבניה בעיר המפעילים מנופים ובדקה כי הם פועלים על פי הנהלים לרבות תקינות המנוף ורישיון מנופאי, כל זאת בהמשך לפגישה של ראש העיר, המנכ"ל ומנהלי האגפים הרלוונטיים עם פעילי המאבק בתאונות הבניה".

ראש העיר רחמים מלול הוסיף: ״נמשיך ונעשה הכל על מנת למנוע תאונות באתרי בנייה בעיר. אנחנו שולחים תנחומים למשפחת ההרוג״.

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

מרקוביץ' לעובדי חוויות: "אנו נמצאים בתקופה מאתגרת ברשת – האתגר העיקרי שלנו הוא ההתחדשות"

הרמת כוסית חגיגית נערכה הערב בחוויות שוייץ החדשה לעובדי רשת חוויות במעמד ראש העיר רחמים …