ראשי / בית / הטרנד ששיגע את המדינה מתעתע גם בתושבי רחובות: נפתחה קבוצת "זכרונות ילדות רחובות"

הטרנד ששיגע את המדינה מתעתע גם בתושבי רחובות: נפתחה קבוצת "זכרונות ילדות רחובות"

250

התמונות שבאלבום ילדות שלא נגמרת 14 אלף איש כבר נרשמו לקבוצת הפייסבוק שמציעה להתרפק על זיכרונות ותמונות נוסטלגיות מן הילדות.

ב-26 בנובמבר פתחה ליאורה רפופורט, שגדלה והתחנכה ברחובות, את קבוצת הפייסבוק "זכרונות ילדות רחובות". הפופולאריות שצברה הקבוצה המיוחדת הינה חלק מטרנד ששיגע את המדינה במהלכו מאות פוסטים מועלים מידי יום על ידי הציבור ובו מאוזכרים חוויות מן העבר, דמויות מהילדות ובעיקר המון צילומים מרגעים נוסטלגיים ובלתי נשכחים – מרביתם מן הסתם, מתקופות הגן ובית הספר, מחוות לאנשי חינוך ומלווים בדרך. ערים רבות בישראל כבר הצטרפו לטרנד וברחובות, נכון ליום רביעי בבוקר, עומדת הקבוצה על כ-14 אלף איש. "אני שמחה ומאושרת שהקבוצה גדלה מיום ליום", ציינה רפופורט, "לא ציפיתי שזה יתפוס כל כך חזק. בזכות הקבוצה שוחחתי עם אנשים מלפני 30 שנה, גיליתי דברים מעניינים שלא ידעתי ובעיקר הרגשתי חמימות גדולה בלב. תודה לכם שאתם משתפים זיכרונות ילדות קסומים ומפרגנים כל כך", הוסיפה.

אם לומר בכנות, ב-2 בנובמבר כאשר נפתח העיתון "כל רחובות" מבית דיאל תקשורת (בדומה לאתר רחובות היום) היה ברור שיהיה בו מדור נוסטלגי. אין ספק שלעבר של כל אחת ואחד מאיתנו יש משמעות לעיצוב החיים, למי שאנו כיום. ראינו לנכון לשמור על ההיסטוריה של ציבור המקומיים, מובילי דעת הקהל ואנשי הציבור ולפיכך עלה חיוך רחב עם פתיחת הקבוצה ברשת החברתית, עם כל כך הרבה אנשים שרק מבקשים לזכור, להזכיר ולהיזכר. שלפנו מתוך הקבוצה את 20 התמונות שריגשו אותנו במיוחד, צילומים מלאי אמוציות שהרגשנו צורך לשתף גם כאן.

 

 

 

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

גמר המירוץ למיליון: הרחובותיים – הלן ורגב הוד ודניאל פרץ נותרו עם המחמאות

זה היה גמר מרתק – בסיומו קטפו בני הזוג אוולין וטוהר חיימוביץ' את המקום הראשון …