ראשי / בית / להדלקת נרות החנוכה בגן המייסדים, בגובה של 9 מטרים וחצי, הועלה ראש העיר רחמים מלול על מנוף לעיני מאות תושבים

להדלקת נרות החנוכה בגן המייסדים, בגובה של 9 מטרים וחצי, הועלה ראש העיר רחמים מלול על מנוף לעיני מאות תושבים

250

250

התרגשות שיא בגן המייסדים הערב (שלישי) לאחר שראש העיר רחמים מלול הועלה על מנוף לגובה של תשעה מטרים וחצי בכדי להדליק בפעם האחרונה לשנה זו את נרות החנוכה בחנוכיית הגאולה והשלום של חב״ד.

קודם לכן הדליק מלול את נרות החנוכה ב״בית החם" המופעל על ידי אגף השכונות והפתיע את הנוכחים באמצע ארוחת הערב החגיגית למשפחות, קשישים ובודדים, שתרמו עמותת ״יד לנזקק״ בשיתוף ארגון לתת. ראש העיר החליט להישאר דקות ארוכות במקום בכדי להתרשם מהנוכחים, בירך אותם ושר יחד עמם משירי החג. בדבריו ציין כי הבית החם יודע להכיל את כל מי שבא בשעריו.

הדלקת נר נוספת שקיים הראיס הייתה מלאת התרגשות כאשר נענה להזמנתם של בני משפחתו של רס״ן שלומי כהן ז״ל, חלל צה״ל שנפל בקרב בקלקיליה ב-2002. משפחות כהן ומלול מצוין בקשר מאז נפילתו של שלומי שגדל והתחנך ברחובות. סגן ראש העיר ומחזיק תיק נוער וצעירים, עו"ד מתן דיל וחברת המועצה יעל בק התכבדו בהדלקת נרות חנוכה בבית התרבות בשכונת חבצלת עם כ-150 מתושבי השכונה. באולם המופעים של חוויות בקריית משה נערכה הדלקת הנרות הגדולה ביותר בעיר עם 400 משתתפים במעמד הרב שמעון שאער ורונאל ביבי, מנהל גרעין תורני "אורות חנן".

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

מנכ"ל העירייה, דורון מילברג במכתב לעובדים: "התגלו אינדיקציות לאי סדרים לכאורה באחת המחלקות בעירייה"

"עובדות ועובדים יקרים, ביומיים האחרונים מתרוצצות שמועות במסדרונות העירייה וברצוני להבהיר היכן הדברים עומדים", במילים …