ראשי / בית / עו"ד יניב מרקוביץ' וד"ר רוני באום גייסו חברי מועצה ופנו לראש העיר לזמן ישיבה דחופה בנושא חוק המרכולים

עו"ד יניב מרקוביץ' וד"ר רוני באום גייסו חברי מועצה ופנו לראש העיר לזמן ישיבה דחופה בנושא חוק המרכולים

250

250

חוק המרכולים אינו נעלם מעיניהם של חברי מועצת עיריית רחובות. אתמול (רביעי) גייסו חברי מועצה בראשות המשנה לראש העיר עו"ד יניב מרקוביץ' וחברתו לסיעת "עבודה עם לב", ד"ר רוני באום, חברי מועצה נוספים במכתב שהיפנו אל ראש העיר רחמים מלול ובמרכזו בקשה לזימון ישיבה מועצה דחופה בנושא חוק המרכולים והשפעתה על העיר.

מרקוביץ' ובאום גייסו לכך את עו"ד אמיר ירון, חברי "יש עתיד" – זהר בלום,אבי קינד וד"ר מרה קנבל וכן את יעל בק ויערה ספיר – החתומים כולם במכתב שהוגש לראש העיר ובו צוין בין היתר: אנו סבורים שהחוק החדש המכונה "חוק המרכולים" עשוי לפגוע לרעה במאזן העדין והנכון הקיים בעיר ע"י התערבות של גורם חיצוני במרקם העירוני הקיים. כפי שאנו לא חושבים שיהיה זה נכון לשנות את הסטטוס קוו בעיר בכל הקשור לפתיחת עסקים שלא ברחוב הרצל או בפארק המדע אנו סבורים שאין זה נכון לאפשר לגורם חיצוני, בכיר ככל שיהיה, להתערב במצב הקיים בעיר.

ההצעה שלנו מתבססת על חוק עזר קיים, מבלי לחוקק חוק חדש והתאמתו למציאות העירונית בשלושת העשורים האחרונים. לדעתנו, יש לתקן את החוק הקיים, ולקבוע בצורה הגיונית ומתחשבת בכל הצדדים במעמדן של חנויות הנוחות והמרכולים בעיר. לתפיסתנו שיקוף המצב הקיים בחוק העזר העירוני ועדכונו בהתאם ימנע חילוקי דעות עתידים שעשויים להתעורר עם אישורו של "חוק המרכולים".

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

כצפוי: אמיתי כהן נבחר לראשות 'הבית היהודי' ברחובות

  לקראת הבחירות המוניציפאליות, התקיימו ביום שלישי הבחירות לראשות סיעת הבית היהודי ברחובות. אמיתי כהן …