ראשי / בית / לאור הצלחת המחזור הראשון: קורס מיוחד להכשרת דירקטוריות לתושבות העיר

לאור הצלחת המחזור הראשון: קורס מיוחד להכשרת דירקטוריות לתושבות העיר

250

250
לאור הצלחת המחזור הראשון, מחזור נוסף יוצא לדרך.

הפורום לקידום מעמד האישה בעיריית רחובות מקדם מחזור שני של קורס להכשרת דירקטוריות לתושבות רחובות, בשיתוף המרכז להשתלמויות באוניברסיטת "בר אילן".

 

עיריית רחובות, בהובלת הפורום לקידום מעמד האישה ובשיתוף המרכז להשתלמויות "בר אילן", יזמה קורס נוסף של הכשרת דירקטוריות המיועד לנשים תושבות העיר. מטרתו להעניק ידע, כלים ומיומנויות ניהול אשר יסייעו למשתתפות להשתלב בעמדות ניהול בכירות, יכשירו מועמדות לתפקיד דירקטוריות ויסייעו להן למלא את תפקידן הניהולי על הצד הטוב ביותר.

זהו המחזור השני של הקורס, לאור ההצלחה של המחזור הראשון שהסתיים לפני מספר חודשים.

תכנית הלימודים כוללת מגוון רחב של נושאים מהעולם העסקי, ביניהם: סוגיות משפטיות כמו דיני חברות, הדירקטוריון, ההנהלה ובעלי המניות, ועדת ביקורת, אתיקה ואחריות דירקטורים, נושאים פיננסיים כגון: הכרה וניתוח של דו"חות כספיים, ועוד.

הקורס יועבר על ידי צוות מרצים מיומן ובעל ניסיון עשיר בשוק העסקי והציבורי, והוא יכלול 12 מפגשים שבועיים בימי שלישי בין השעות 17:00-21:00, במרכז הגישור ברחובות, רחוב מנוחה ונחלה 18. הקורס ייפתח ב- 13.2, בעוד כשבועיים.

ראש העיר, רחמים מלול: "נשים ברחובות הן מובילות ומשפיעות. זו יוזמה מבורכת של הפורום לקידום מעמד האישה בעיר, ואני מזמין את תושבות העיר להצטרף לקורס".

יו"ר הפורום לקידום מעמד האישה, ד"ר מרה קנבל: "רחובות היא העיר הרביעית בארץ שזכתה באות ההוקרה מטעם עמותת "כ"ן" על מספר גבוה של דירקטוריות המכהנות בחברות עירוניות. קורס זה הוא יוזמה חשובה מאוד, אני שמחה לראות עוד יוזמה מבורכת, אשר תקדם את נשות העיר רחובות, רוקמת עור וגידים".

תנאי הסף לקבלה לקורס: תואר ראשון, ראיון קבלה וניסיון ניהולי של 5 שנים לפחות. לפרטים והרשמה ניתן לפנות לטל': 08-6490847.

250

250

תגובות

תגובות

אודות מערכת האתר

תבדוק בנוסף

פרשת השבוע תצוה | הרב שלמה לוי

אורה של המנורה – אור הגנוז: "וְאַתָּה תְּצַוֶּה אֶת-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְיִקְחוּ אֵלֶיךָ שֶׁמֶן זַיִת זָךְ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.