Breaking News
Home / בית / יערה קרשטיין, המגייסת כספים ב'הד סטארט' לתערוכה משלה: "האומנות הצילה את חיי"

יערה קרשטיין, המגייסת כספים ב'הד סטארט' לתערוכה משלה: "האומנות הצילה את חיי"

בגיל שלושים ואחת יערה קרשטיין יכולה לחייך, להניח רגל על רגל ולדקלם את סיפורה המרגש, המתחיל בילדות קשה ברחובות, כלקוית למידה בדרגה גבוהה ועד ניצני ההצלחה בשלב מתקדם בחייה, כציירת ואומנית רב תחומית. כעת, היא מגייסת באמצעות האתר 'הד סטארט' 20,000 שקלים להקמת תערוכה משלה – 62% מהסכום כבר מומשו ואתם מוזמנים לתמוך בה גם. קרשטיין: "אני מזמינה אתכם לקחת חלק במסע שלי להגשמת החלום הגדול של חיי ולתמוך בפרויקט שלי: הקמת תערוכת יחיד שמוקדשת לכל האנשים המיוחדים שמאמינים שיש פתרון גם עבורם!".

בסיפור של יערה קרשטיין בת ה-31 יש הרבה כוחות, עוצמות ובעיקר נחישות של ילדה-אשה אחת, שהחליטה כנגד כל הסיכויים להצליח. למרות ליקויי הלמידה קשים ולאחר שלא מצאה את עצמה במסגרות הסטנדרטיות היא החליטה ליצור לעצמה עולם משלה ולשלב בו את תחביביה לרבות המוסיקה, התיאטרון, טיולים בטבע וכמובן האהבה לציור, שם היא פורחת. כבר בגיל צעיר איבחנו בה הרופאים את ליקויי הלמידה, אולם הם, כמו המורים שטיפלו בה, לא ידעו לתת מענה באשר לעתידה – אף אחד לא באמת דמיין לעצמו שיבוא יום והיא תציג יצירות כה מופלאות פרי עטה. קרשטיין החליטה, כנגד כל הסיכויים, לפתח את תחום הציור בחייה ובימים האחרונים היא השיקה את פרויקט גיוס ההמונים שלה בכדי להגשים את חלום חייה: תערוכה משל עצמה.

"אני מזמינה אתכם להשתתף בהקמת תערוכה עצמאית בשם 'אומנות היא התשובה והדרך', בשם כל מי שמתמודד עם לקויות למידה, בעיות קשב וריכוז ומחכה לגלות את הפוטנציאל החבוי בו", ציינה קרשטיין וכבשה את לב הציבור. מיום פתיחת הפרויקט באתר 'הד סטארט' הצליחה יערה בשבוע ימים בלבד לגייס סך של 14,850 שקלים, כאשר הסכום להגשמת חלומה עומד על 20 אלף שקלים, המשמעות היא ש-62% מן הסכום כבר הושגו. "יש לי חלום להקים תערוכת ציורים", היא מציינת. "כבר מהילדות איבחנו אצלי ליקויי למידה קשים שהיקשו עליי להשתלב במסגרות רגילות כמו גן, בית ספר, תיכון והמשך חיי. 'היא לא תוכל להשתלב בחברה רגילה', כך אנשי מקצוע, יועצים ומטפלים שונים אמרו להוריי שהתרוצצו ממקום למקום, ממטפל למטפל – למעני. החלומות שלי היו גדולים יותר וידעתי שלכל אחד יש פתרון – ושלי מחכה לי איפשהו. את המשמעות לחיי קיבלתי דרך עולם הציור שהאיר לי דרך חדשה, תקווה חדשה והתחלה חדשה. כל הבלבול שרץ במוחי במשך השנים נעלם ומחליפים אותו צבעים שונים, צורות ודמויות שבאות דרך מחשבותיי שאותם אני יכולה להביא לידי ביטוי בציורים. כיום, אני משקיעה ונותנת את כל כולי לציורים ועכשיו יש לי את האומץ לחשוף אותם לעולם. אני מזמינה אתכם לקחת חלק במסע שלי להגשמת החלום הגדול של חיי ולתמוך בפרויקט שלי: הקמת תערוכת יחיד שמוקדשת לכל האנשים המיוחדים שמאמינים שיש פתרון גם עבורם!".

"אם אצליח לגייס את סכום היעד, התערוכה תתקיים בין התאריכים 19 עד ה-27 ביולי ב-גלריה אפרת בתל אביב", היא מודיעה ומסבירה כי "בתערוכה יוצגו עבודות וציורים שלי בטכניקת ציור בשמן שנוצרו בתקופות שונות במהלך חיי ובהשראת מצבים שהם חלק מחיי היום יום. הסכום אותו אני דורשת, בסך 20,000 שקלים ימומש על השכרת מקום, ציוד לתליה וכל הסידורים הנלווים. קחו חלק קטן מהלב הגדול ותפיחו רוח חיים בפרויקט", היא מבקשת. לתרומות עבור יערה יש להיכנס ללינק הבא: https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=25285

 

 

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

אדידס השיקה את סניף האאוטלט הגדול בישראל – בבילו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.