Breaking News
Home / אסטרולוגיה / הנומרולוג שוקי גבאי | בעלך עזב את הבית? שחררי אותו!

הנומרולוג שוקי גבאי | בעלך עזב את הבית? שחררי אותו!

מיוחד ל-כל רחובות: הנומרולוג המוביל בישראל, שוקי גבאי, שרבים מתושבי העיר לא עושים צעד בלעדיו, עונה לשאלות הקוראים. יש לכם שאלה? שילחו אלינו אותה בצירוף תאריך לידה, שם מלא וסטטוס זוגי (במידה ויש ציינו את תאריך בן/בת הזוג) לכתובת המייל [email protected] שימו לב! על השאלה להיות ממוקדת.

נניח שאנחנו רוצים להגיע לתל אביב ויש לנו 2 קווי אוטובוס: האחד מגיע לרמת גן והשני מגיע לתל אביב. נניח שבטעות עלינו על האוטובוס הנוסע לרמת גן והכרטיסן האיר את תשומת ליבנו לכך ובעקבות זאת ירדנו מהאוטובוס הנ"ל ועלינו על הקו הנכון הנוסע לתל אביב. או, כמו שיש לנו את ה"ווייז" המראה לנו את הדרך הקצרה והיעילה יותר להגיע ליעד – כך פועלת מערכת הגורל, היא מכוונת את האדם להגיע לייעודו. מערכת הגורל יוצרת עבור האדם מצבים המכוונים את "הנוסע" ליעדו. האדם יכול לבחור אם להיענות להכוונה זו הנקרית בדרכו או לא. לאחר שהאדם בוחר, מערכת הגורל פועלת לפי זה. אם הבחירה נכונה, האדם יקבל משוב חיובי שיבוא לידי ביטוי בהצלחה בחייו האישיים ובשגשוג עיסוקיו. אם הבחירה אינה נכונה, האדם יקבל משוב שלילי שיבוא לידי ביטוי בכישלון. כך מערכת הגורל יוצרת מצבים שבכוחם לנווט את דרך האדם אל ייעודו. בכל מחזור של תשע שנים, יש שנתיים שנקראות שנות משוב והן נותנות לאדם תשובה לגבי עבודה, זוגיות ומקום. התשובות הן בשנה הרביעית והשביעית בכל מחזור. חשוב להוסיף כי לתכונות האדם ולסביבה שבה הוא חי וגדל יש השפעה רבה על בחירתו.

תפקיד הנומרולוג הוא להציג לאדם את ייעודו בחיים, כמו הכרטיסן וה"ווייז" ולכוונו בדרך הקלה והנכונה ביותר אל ייעודו. אם האדם הולך בדרך הנכונה, הגורל מאיר לו פנים ומשיב לו בהצלחה בזוגיות, בשגשוג עיסוקיו ובכל אשר יעשה. הנומרולוג יכול להציע לאדם לבחור את הדרך הנכונה מתוך מצבים נתונים, לכוון אותו על פי השנה שבה הוא נמצא. אם לדוגמא אדם נמצא בשנה של התחלות חדשות, נכון לו לבצע התחלה. אם האדם נמצא בשנת משוב, לפעמים נכון להתבונן ולראות אלו משובים הוא מקבל. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי זכות הבחירה נתונה תמיד אך ורק בידי האדם עצמו.

שמי יוסי (שם בדוי). אני קרוב לסיום לימודים ומחפש עבודה. למדתי תואר ראשון בתחום ההייטק ומתקשה למצוא עבודה בתחום.

יוסי היקר, לפי הנומרולוגיה, גילך המציאותי רגשי אינו כמו גילך הכרונולוגי ולכן אצלך הכול יקרה באיחור. כלומר, אתה בן 30 כיום אולם גילך הרגשי הוא כבן 24 (לא מבחינה שכלית כמובן) ולכן, מ-8/18-8/20 אתה בתוך שנתיים המובילות אותך אל שינויים ומעברים, כאשר מ 8/20-8/21 יהיו תחילתם של שינויים טובים בעבודה ובזוגיות. לכן, עליך להתפשר בעבודה ולחכות בסבלנות עד 8/20.

שוקי שלום, שמי דנה (שם בדוי), רציתי להתייעץ איתך: בעלי עזב את הבית, זאת לא הפעם הראשונה. אני לא סומכת עליו יותר, הוא משקר, אין אמון בינינו ואני לא יודעת מה לעשות…

דנה היקרה, בגורלך רשום שמ-9/18-9/20 את בתהליך לשינויים. אם בן זוגך מחליט לעזוב אין לך ברירה אלא לזרום עם התהליך ולשחרר אותו. נסי לראות אם את יכולה להמתין עד 9/18, כי זה עיתוי יותר נכון לקבל בו החלטות. לגבי השקרים והאמון שאבד – זה כבר לא קשור לנומרולוגיה אלא לאנשי מקצוע ולדרכים המקובלות כשבני זוג נכנסים לסכסוכים.

 

* הנומרולוג שוקי גבאי עוסק בתחום כשלושה עשורים, מייעץ על פי תורת הנומרולוגיה בכל תחומי החיים, מרצה ומלמד קורסי נומרולוגיה בראשון-לציון ובהרצליה. מחבר הספר "החיים על פי הנומרולוגיה", ומנחה התוכניות : "חוות דעת" ו"מספרים מדברים" בערוץ 10. ניתן להאזין לתכניתו של שוקי בימי חמישי, בשעה 22:00 ברדיו צפון 104.5 FM. לתיאום פגישת ייעוץ עם שוקי: 09-7717050, [email protected]

https://www.havayot.org.il/

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

פרסום ראשון: אלטשולר יתמוך בשעריים גם בעונה הבאה; בקבוצה מקווים שגם אלדד פרי ימשיך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.