Breaking News
Home / בית / "רוצים לשמוע שאתה ארגוב, תצדיק את הפירמה של דוד זוהר"

"רוצים לשמוע שאתה ארגוב, תצדיק את הפירמה של דוד זוהר"

עידן ארגוב, אחייינו של "המלך" זוהר ארגוב, מנסה את מזלו בתכנית הריאליטי "אביב או אייל" אלא שבמקום ללכת בעקבותיו, בחר ארגוב הצעיר לקפוץ למים העמוקים של אביב גפן

שנה לפני מותו של המלך זוהר ארגוב התקיים טקס פדיון הבן לאחיינו, עידן ארגוב. לימים מזוהר נשארו רק זיכרונות והסלסולים עברו בירושה אל האח אמנון והאחיין, עידן. כולם כבר ניבאו לו עתיד מזהיר אולם ארגוב הצעיר עדיין לא עשה את הפריצה הגדולה. בדרך אליה, כך נראה, הוא עובר דרך תכנית הריאליטי החדשה "אביב או אייל – מי ימצא את תגלית השנה" ובוחר, להפתעת כולם, דווקא בגפן.

כשהציג את עצמו אמר: "ה'ארגוב' הוא לא מקרי, אני אחיין של מי שמוגדר כמלך של המוסיקה המזרחית, הוא היה הסנדק שלי, הוא בחר לי את השם, הוא קרא לי עידן כי הוא אמר שאני אהיה עידן חדש בחיים שלו – רק שלא זכיתי לראות את החיים האלו ממשיכים. הפדיון שלי היה ביום ההולדת של זהר, זה יום ההולדת האחרון שהוא חגג, 31. הוא נפטר בגיל 32 וזו הייתה המסיבה האחרונה שעשו לו".

על המסך הוצגה תמונה שלו עם אביו, כשהיה בן 3, ובה שניהם מחייכים: "אני לא בקשר איתו קרוב לחמש שנים, חוסר קשר מוחלט", הוא אומר בעיניים נוצצות, "אבל הלוואי שהוא היה יכול להחזיר לי את החיוך הזה", הוסיף. "אבא חי את אותו דור של זוהר וכמי שחי את אותו דור הוא עבר כמעט את אותם הדברים. ברוב השנים, או שהוא לא היה איתנו או שהוא היה בבית סוהר ואין חדש תחת השמש, הסמים לא פסחו גם עליו".

בהמשך סיפר לפאנל הכולל את אייל גולן, מירי מסיקה ואביב גפן: "היה לי הרבה כעס עליו היום אני יותר משלים עם העובדות". ומה יקרה אם הוא יגיע לאולפן של התכנית? שאל גפן וארגוב השיב: "אני חושב שמשהו יתפוצץ מבפנים, אני מחכה ליום הזה הרבה שנים, אני רוצה אותו כסבא לילדים שלי. הילד שלי שואל אותי 'יש את סבתא, איפה סבא?' אני מספר לו שהוא בחו"ל כבר הרבה שנים, מה אני אגיד לילד?… הלוואי שהוא יגיע, הלוואי שהוא יעשה דרך כמו שגילי עשה בזכות אייל (גמילה-ל"ל), הלוואי שהוא יהיה במקום שהוא יוכל להכיל, יש לו משפחה שלמה – הוא רק עוד לא הבין את זה". על אימו המלווה אותו כל העת, אמר: "אמא שלי תמיד איתי, היא גידלה אותי לבד, היא לביאה".

בתכנית עצמה הודה אייל גולן כי הוא אינו מכיר את עידן אולם את מרבית בני המשפחה הוא מכיר. כשעידן פצח בשיר הוא קיבל מחמאות גם מאביב גפן. "כל החיים מדדו אותי לפי עידן ארגוב, האחיין של זוהר ופתאום החותמת ממישהו שהוא כל כך אומנותי שאני שומע אותו מילדות זה כל כך מרגש אותי" סיפר בפגישה ביניהם. גפן השיב לו: "כמוך אין לי בקבוצה, זה לא עוד קאברים, לך על זה עם אומץ. אל תפחד". מנגד, בפגישתו עם אייל גולן אמר לו הזמר הלאומי: "פה זה הבית שלך, החי"ת, העי"ן המזרחית, זה די מכוון אותך והשאלה אם בנבחרת של אביב לא תגמור כמו ההתחלה של דוד שלך ז"ל – אין חי"ת, אין עי"ן".

טרם הדו קרב הוסיף אביב גפן: "אני חייב להגיד שעידן שר מעמקי נשמתו, זה זמר אמיתי, לא פגשתי כאלה הרבה זמרים". ארגוב הצעיר הכריע ובחר בגפן. "הבחירה באייל היא ברורה כי אייל זה המנטור שלי, אני נושם את העולם הזה אבל אני אלך עם אביב". גולן מחא לו כפיים והודה: "אני מתבאס כי עידן הוא זמר טוב, זו בחירה אמיצה וכל הכבוד לו על הבחירה".

בראיון שהעניק למאקו סיפר: "זו התרגשות גדולה להגיע למעמד הזה. מאוד מאוד רציתי להיות של אייל כי אני מעריץ שלו ואני מהז'אנר שלו אבל מאידך רציתי לראות מה היצירתיות של אביב יכולה להוציא מהמנעד שלי. ללא ספק יש ציפייה ממני. כל החיים שלי זה היה כך. ברגע שאתה אומר שאתה ארגוב ומספר מה הייחוס המשפחתי שלך, אז קודם כל רוצים לשמוע שאתה ארגוב, קודם כל 'בוא תצדיק את הפירמה של דוד זוהר', בכל זאת, מורשת של 32 שנה זה לא דבר פשוט. לבוא ולהצדיק את זה, זה קשה לי, כי הייתי מעדיף שיסתכלו עליי כעידן ארגוב וסה טו".

אין איזשהו פחד כשבחור צעיר כמוך עם הייחוס המשפחתי שלך בוחר קריירה מוזיקלית?

"כל המשפחה ניסתה להוריד אותי מזה כי הם טעמו מהסוף הזה כמו של זוהר – ולא פעם אחת. אבל להבדיל מהמשפחה שלי, אני מאוד מתמקד בלהיות מקצועי, מאוד מתמקד במטרה, פחות לחיות את המותרות של העולם הזה, יותר לבוא ולתת מקצועיות והגשה – ואני מקווה שזה מה שיעמיד אותי במקום הנכון".

 

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

החיים של רחמים מלול, לאחר הבחירות: איומים, הפחדות, הרכבת קואליציה עם מטענים רבים ורכישת טוקסידו בקניון

בחירות 2018 כבר מאחורינו. זהות ראש העיר ידועה ואפילו הפתק הירוק לא יכול היה למנוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.