Breaking News
Home / בית / יפה שלי, מלאך שלי | הזמר לירון רמתי מספיד את חברתו הטובה שהלכה לעולמה, 18 ימים לאחר חתונתה

יפה שלי, מלאך שלי | הזמר לירון רמתי מספיד את חברתו הטובה שהלכה לעולמה, 18 ימים לאחר חתונתה

יפה שלי, מלאך שלי | הזמר לירון רמתי מספיד את חברתו הטובה שהלכה לעולמה, 18 ימים לאחר חתונתה

18 ימים לאחר שפיזז בחתונתה ליווה הזמר לירון רמתי את חברתו הטובה, ספיר בסל, למנוחות. בראיון מיוחד ומרגש הוא נפרד ממנה ומעביר מסר: "אנשים בונים עולמות קדימה – ובסוף הולכים בלי גרביים, הכל נשאר פה"

"אני כותב ובוכה כמו ילד קטן. הכרתי אותך לפני כמה שנים טובות ולא דמיינתי בסיוטים גדולים שתעזבי אותנו ככה ותיקחי לנו הרבה משמחת החיים שיש לכל אחד ואחד מאיתנו – ובמיוחד מעדי – הנשמה של הלב שלי, הילד הכי טוב שהכרתי בעולם שהיה עם האשה הכי מושלמת בעולם!!! הגזירה הזאת לקחה לכל אחד מאיתנו חלק מהלב כי את היית פשוט חודרת לכל לב שנקרה בדרכך מבלי יוצא מהכלל. זאת היית פשוט את, ספיר! אני לא מאמין שאני נפרד ממך פה ועדיין לא מעכל! תשמרי עלינו מלמעלה ועל עדי יותר מכולם כי כשהלכת אלוהים לקח לו את הלב שבאמת פעם בו! אני יודע שאלוהים עכשיו מחייך כי ספיר לידו – כי לידך לא קיים כוח בעולם שיעמוד ולא יוציא איזה חיוך.אני יכול לכתוב פה עוד עולם שלם רק עלייך ועל הלב שלך ועל מה שאנשים מרגישים שהם לידך אבל זה עדיין לא יספיק בשביל באמת לדעת את ההרגשה הזאת! אהבתי, אוהב ותמיד אוהב ואנצור אותך בחדרים של הלב שלי! יהי זיכרך ברוך. אמן".
(לירון רמתי בהספד שכתב לחברתו הטובה, ספיר)

קולו של לירון רמתי אומר הכל: הבחור החייכן, הזמר מלא שמחת החיים היה נשמע שבור, מרוסק, כואב את לכתה של חברתו הטובה, ספיר בסל-אשרף בת ה-27 מיבנה. מי ששמע את סיפורה של בסל-אשרף ז"ל, בכה על לכתה. אלף איש ליוו אותה בחתונתה, שמונה עשר ימים לאחר מכן אלפים ליוו אותה בדרכה האחרונה.

"במשך שנה וחצי היא עברה טיפולים לאחר שחלתה במחלת הסרטן אבל היא התנהלה כרגיל, לא גילתה לאיש. אני ידעתי מחברה משותפת אבל ספיר? היא המשיכה לשיר, להפיץ אור ואהבה לעבר כולם" סיפר חברה הטוב, הזמר לירון רמתי, תושב רחובות. "ספיר הייתה דמות מוכרת לא רק בעיר שלה אלא בכל מקום שבו הגיעה אליו. ברחובות וגדרה יש לה מכרים רבים, כולם אוהבים אותה, כולם אהבו אותה. הלב נשבר", אמר. על ההיכרות עמה סיפר: "ספיר הייתה מהחבר'ה שלנו, כזו שבאה, יושבת איתנו, היינו שרים ביחד, צוחקים המון. אין אחד שלא אהב אותה, היא הייתה בורג משמעותי בכל מקום, מאוד פעילה ואם היית צריך משהו – היא הייתה הראשונה שמרימה את כולם, הילדה הכי שמחה, ילדה לא מהעולם".

עדי אשרף וספיר בסל הכירו לפני שנים רבות. "הם היו עשר שנים ביחד, מסתבר שבשנה וחצי האחרונות היה לה סרטן והיא לא אמרה לאף אחד. בכל הזמן הזה היא אמרה לו 'לך, עזוב אותי, תמצא לך מישהי בריאה' אבל הוא אמר לה 'אני איתך עד הסוף' והציע לה נישואים. הם סגרו אירוע והייתה להם החתונה הכי שמחה שיכולה להיות, עם למעלה מאלף איש ורחבה מלאה, שמחה גדולה ומיוחדת – ואז בום. אחרי 18 חודשים, 18 ימים אחרי החופה היא הלכה לנו, זה בלתי נתפס, דבר הזוי. כששמעתי את הבשורה הקשה רק בכיתי, אני נזכר בה ולא מפסיק לבכות. זה לא אמיתי! אהבתי אותה באמת, היא הייתה באה לכל מקום שאני שר בו, היינו עושים הרבה חפלות ביחד, אין נשים כאלה, פשוט לא קיים".

איך מנחמים את המשפחה?
"אין דרך לנחם, זו אבידה קשה מנשוא. אנחנו הולכים כמעט כל יום אבל אין לזה ניחומים, עוד לא מעכלים, אני לא מעכל, אחרים מנסים לעכל אבל זה קשה, קשה להבין את זה. כל החבר'ה יושבים עם עדי בעלה שעוד לא מבין מה קורה. זה הזוי, פשוט הזוי. במצב כזה הכל עובר מול העיניים שלך, אתה מקבל פרופורציות אחרות. אנחנו בוכים על חופשות שלא היינו ולא מביני שאנשים הם כלום, אויר. אתה פה היום ומי יודע איפה תהיה מחר או אם תהיה מחר. מחר. אנחנו צריכים לנצל כל שניה, להודות לבורא כל בוקר, להגיד תודה רבה שאנחנו בריאים, שאנחנו נושמים. אנחנו לא שמים לב לדברים האלה עד שזה נוגע בנו, חושבים על מותרות ושטויות, כולם במרדף אחרי כסף כי לא מעריכים את הבריאות. הבל הבלים אמר קוהלת – הכל שטויות. כל רגע אנשים בונים עולמות קדימה – ובסוף הולכים בלי גרביים, הכל נשאר פה".

 

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

שעריים ניצחה משערים של מדהלה ומזרחי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.