Breaking News
Home / בית / פנחס הומינר: "שליש מהחניות ללא תשלום לתושבי העיר"

פנחס הומינר: "שליש מהחניות ללא תשלום לתושבי העיר"

"השאיפה היא להביא לכך שלפחות שליש מהחניות כחול לבן בעיר יהיו בחינם עבור תושבי העיר", כך הצהיר השבוע המתמודד למועצת העיר פנחס הומינר.  במהלך כנסי בחירות שהתקיימו בפעילות המטה הכללי בקרב תומכיו מכלל המגזרים בעיר, חשף את התוכניות שהוא מתכוון לקדם בקדנציה הקרובה.

בהתייחס לבעיות החניה בעיר אמר: "אני עוסק רבות במצוקת החניות, ואני מודע לרחשי לב הציבור. אני מתכוון להקים ועדה בשיתוף הציבור על מנת לבדוק את הצרכים בשכונות העיר כששאיפתי היא שלפחות שליש ממקומות החניה שכיום נגבה עליהם תשלום, יהיו ללא תשלום לתושבי העיר". הוא הוסיף ואמר: "יהיה מאד פופולארי לומר שכל החניות יהיו ללא תשלום ללא תושבי העיר, אלא שאני אדם רציני שמתכוון לעמוד במילה, ולכן אני מצהיר את מה שאני מאמין שניתן לעשות במקסימום ולא רוצה להבטיח באוויר דברים שלא ניתן יהיה לקיים".

הומינר הוסיף ואמר "כמי שהחזיק בתיק הכספים בעירייה, זה לא קל לומר זאת, מאחר שהעיר שמתפתחת מאד בהנהגת ראש העיר מלול, דורשת משאבים תקציביים, אבל אני מאמין שנוכל למצוא את האיזון הנכון כדי שהתושבים יחושו בהקלה משמעותית".  הומינר התייחס אף לבעיות שמעלים התושבים בעניין ניקיון העיר ואמר: "אמנם נוספו תקנים, ונעשים פעילויות בנדון, אבל ברור שהניקיון עדיין דורש שיפור, ובכוונתי לפעול להוספת תקנים נוספים וקיום פרוטוקול ניקיון מחמיר יותר".
עוד סיפר על יוזמה שהוא מתכוון לקדם בקדנציה הקרובה והיא הקמת כרטיס הטבות לתושבי העיר. "ישנם עסקים רבים בעיר, ועל מנת לעודד את הצמיחה, בעיקר בקרב בעלי העסקים הקטנים בעיר, ולהקנות מצד שני הטבות לתושבים כולם, אני מתכוון לקדם כרטיס הטבות ייחודי לתושבי העיר, במסגרתו ייהנו מהנחות והטבות מיוחדות בבתי העסק והמוסדות בעיר, וכך זה יעודד צמיחה עסקית והטבה כלכלית לכל תושב ותושב".

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

אדידס השיקה את סניף האאוטלט הגדול בישראל – בבילו

2 comments

  1. כל הכבוד הכיוון שלך לוקח אותי להצביע לך רק אל תשכח שיש וותיקים וילידי העיר וההטבות החניות וכו'…אמורות להיות יותר גדולות לוותיקים וילידי העיר שחווים בשנים האלה בלגן וקשיים בשגרת החיים בגלל הבניה המרובה וחווים ששודדים מהם את העיר אהובתם וילדותם היחידה והופכים אותה לעיר אורבנית צפופה מלאה בבטון לחץ פשע זיהום מתח וכל מה שתושבי רחובות שנולדו בה לא הכירו ולא בנויחם לזה ואין שום פיצוי על כך אלא ההפך ככל ששותקים התאבה גדלה ובניה נעשת צפופה וחורגת מהתקנים גם בבנית הכבישים הצרים וגם בקומות הבניינים ובכמותם כדוגמת חצרות המושבה ורחובות הצעירה.
    לגבי לכלוך ומה שמעניין זה שאף אחד לא מדבר על זה והעריה לא מתעסקת בזה כי יש בזה פחות כסף וצריך להפעיל פקחים שיכולים להביא מיליונים מחניות וזה מרתיח הוא תופעת הקקי והכלבים. ליכלוך זה שטויות אבל כל גינה ציבורית הפכה לבית שימוש ולא ניתן להוציא ילדים מהבית וזה עלול להתפוצץ באלימות בקרוב אני לא ידרוך על קקי ויקח אותו לסלון אני אמרח אותו לבעלי הכלבים המתרבים בפנים.
    דבר נוסף אין בניה למשתכן לתושבי העיר מה שגורם להם לא לזכות במשתכן כי אין להם עדיפות של בני מקום כמו בכל הארץ וזאת על אף הבניה המרובה והמוגזמת בעיר וכאן שוב נכנסים העדפות וכסף וזאת שערוריה.
    דבר אחרון וחשוב תופעת האופניים החשמליים ואין מה להוסיף אבל אוסיף זה מהיר כמו אופנוע ושקט ולאמי7דעים שזה מגיע. זה ילדים נוסעים בלי רישיון. זה מהירויות מעל המותר בחוק ולא מובן למה בכלל זה מותר. העריה עוצמת עיניים וזה יתפוצץ לכם בפנים הם מסכנים חיי ילדים ונוסעים במהירויות באין כניסות ומדרכות זאת תופעה שגדלה כל יום וזה הזוי ההתנערות מהאחריות תתעוררו נאורים רודפי בצע וכסף מכל הבעיות שהעלתי תתעוררו כי מקולות הסובלים ניתן להיתחמק אבל מעונש לא ניתן לברוח.

  2. הומינר הוא האיש הנכון!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.