Breaking News
Home / בית / פרסום ראשון: סגן המנהל בתיכון ברחובות עשוי להיעצר בגין מעשה סדום, שביצע לכאורה, לפני 16 שנה

פרסום ראשון: סגן המנהל בתיכון ברחובות עשוי להיעצר בגין מעשה סדום, שביצע לכאורה, לפני 16 שנה

פרסום ראשון: סגן המנהל ברחובות, עשוי להיעצר בגין מעשה סדום, שביצע, לכאורה לפני 16 שנה * על הפרשה הוטל צו איסור פרסום האוסר לפרסם את החשוד

פרשה חדשה מטלטלת את עולם החינוך ברחובות כאשר במרכזה סגן המנהל בתיכון ברחובות, נגדו הוגשה תלונה במשטרה בגין מעשה סדום. לאחר עימות שנערך היום בין הצדדים – ביום רביעי תתקבל הודעה מהפרקליטות האם מדובר בהתיישנות או שמא לא – במידה ולא מדובר בהתיישנות, ייעצר מיידית. את התלונה הגיש ערן אלגרבלי, בן 31 מתל אביב, במקור מאשדוד – שם התחנך.

"ברצוני לשתף אתכם בסיפור שלי, וצריך את עזרתכם – לאחר שתיקה של 15 שנה, איני מסוגל לשאת את זה יותר! אני ערן ועברתי אונס!" – כך פתח ערן אלגרבלי את הפוסט שפרסם היום בפייסבוק. "זה משפיע עליי בכל היבט בחיי. עד היום ובכל יום אני לא מצליח למצוא את השקט שלי. בגיל 15 למדתי במקיף ב' באשדוד, שהיום הוא מקיף אמית ב אשדוד. בית ספר ממלכתי דתי, כיתות מופרדות בנים לחוד ובנות לחוד. בית ספר שמנחיל לערכים ודרך ארץ. איני יכול לרשום את שמו של אותו מורה, אבל אתאר לכם את המעשה הנורא הזה… הייתי ילד מאוד תמים ועדין, לא האמנתי שדבר כזה יקרה דווקא לי. גדלתי בבית דתי, להורים שומרי מסורת, שחינכו אותנו לקבלת האחר ואהבת האדם. הוריי רצו שאלך לבית ספר דתי כי חשבו שזהו המסלול האידאלי עבורנו אך לא העלו בדעתם שמנקודה זו חיי יישתנו.

"במסגרת הטיול השנתי בבית הספר, נסענו לאילת ובאחת הפעילויות לקחו אותנו להפלגה. במהלכה ניגש אליי אותו מורה וניצל הזדמנות שאף אחד אינו בסביבתי, ושאל אותי האם הייתי עם גברים ואם בא לי לנסות (אסור לשכוח שלפני 15 שנה דבר זה היה טאבו) כמובן שהסמקתי – בכל זאת הייתי ביישן, ועניתי שלא, וגם אין לי עניין בגברים ורק בנות מעניינות אותי. למרות זאת אותו מורה חביב ניסה בכל דרך אפשרית להוציא אותי בערב ל״טיול״ בטיילת אך ההנהלה לא הסכימה וזה לא יצא לפועל (בתור ילד תמים להסתובב בטיילת של אילת זאת חוויה). לאחר שסירבתי חשבתי שמורה שיחרר אך מסתבר שלא כך היה המצב.

"כעבור תקופה קצרה, לאחר בגרות בהיסטוריה (שאותו מורה בחן אותי בעל פה) הציע המורה להסיע אותי לעבודה אחרי בית הספר והסכמתי כי עבדתי באולם מחוץ לאשדוד, אך בדרך המורה נזכר ששכח משהו בביתו שברחובות. נסענו לכיוון הבית שלו והוא ביקש ממני לעלות איתו כדי להביא משהו, משם כלום לא היה בשליטתי – נכנסתי למצב קיפאון, ואתם יכולים לדמיין מה התרחש שם. מילים כמו תפסיק, זה כואב, או שאני סתם עובר ברחוב ומריח את הריח שלו עוברת בי חלחלה ושלא נדבר על הדימום שאחרי, אני מדגיש הייתי בן 15. 

"בנוסף – כדי להכות חטא על פשע, בתקופת הצבא אותו מורה התקשר אליי כדי לוודא שלא דיברתי עם אף אחד ואם הכל בסדר איתי ושהוא מצטער, וביקש ממני לא לדבר כדי שהתא המשפחתי שלו לא יהרס. הסברתי לו שחיי הרוסים כבר בגללו ושאין דרך לתקן את זה וסליחתו אינה מתקבלת ושיעזוב אותי לנפשי. אז אומנם משפחתו לא נהרסה ואף אחד בסביבתי עד היום לא ידע מכך מרוב פחד ובושה שידעו שעברתי דבר כזה! אך לא עוד להתבייש! אחרי 15 שנה אני פותח את זה בעקבות תואר שעשיתי בחינוך ובו הבנתי מהי המשמעות של ילד ומה הם הגורמים להתפתחותו ואיך הילדות יכולה להשפיע על העתיד. הבנתי שאסור לי לשתוק יותר – אם לא בשבילי אז בשביל ילד אחר חלילה. אותו מורה התקדם מאז בחייו ועדיין נמצא במערכת החינוך, בעמדת מפתח! עמדת כוח! וניהול! להמשיך ולשתוק על זה, מצפונית אני לא יכול יותר. מכאן אני פונה אל כולכם – מי שעבר מקרה דומה ואינו יכול לשאת זאת עוד שלא ישתוק! תפקידנו – הנפגעים למנוע מקרים דומים בעתיד, ולדאוג שאותו מורה לא ישאר בתפקיד חינוכי ויהיה בעל כוח כלפי מישהו שאין לו כוח".

פנינו לקבלת תגובה מהחשוד – אולם הוא ניתק את הטלפון פעם אחר פעם. פרקליטו, עו"ד ירון פורר מסר בתגובה: "מרשי מכחיש מכל וכל את טענות המתלונן, יותר מתמוה כיצד במשך 15 שנה נזכר זה עתה המתלונן להגיש תלונתו כנגד מרשי יודגש שגם לאחר תום הלימודים, מיוזמתו התקשר המתלונן למרשי לשיחות חולין ומעולם לא טען כנגדו טענה כלשהי. מוזר איך במשך 15 שנה איש לא שמע דבר תלונתו כולל הוריו, גורמי חינוך כאלה ואחרים. המתלונן מעליל על מרשי ואנחנו שומרים על זכותנו להגיש כנגדו תביעת לשון הרע".

תגובת עיריית רחובות: "מייד עם הבאת המקרה לידיעת העיריה, החלה בדיקה בנושא. העניין בבדיקה, והעירייה תפעל על פי הוראות החוק בנושא".

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

שעריים ניצחה משערים של מדהלה ומזרחי

9 comments

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  תתבייש לך כותב התגובה ונשאר אנונימי כמובן! זה מה שמעניין אותך?
  לא אתפלא אם אתה גם סוטה שמחפש לפגוע בילדים!!!

 2. קצת הגזמתם חברה, הבן אדם רק חשוד.

 3. חברת ילדות

  אני מכירה את ערן באופן אישי ולצערי גם את סיפורו הלא פשוט.
  אנחנו חברי ילדות ועל הזוועה הזאת שמעתי כבר לפני 16 שנה.
  אני גאה בערן שהחליט ללכת עם האמת שלו עם כמה שזה דבר לא פשוט לעשות.

  לכל אותם חכמים שלא מבינים למה לקח לו כל כך הרבה זמן להתלונן( כולל העו"ד של הנתבע), זה כי הבן אדם הדחיק כל השנים האלה! ובסוף, מתפוצצים כדי לשרוד את החיים הלא פשוטים שמלווה אותם כזאת טראומה.

  מאחלת לצדק לצאת לאור ולאותו מורה לשבת מאחורי סורגים.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   אבל הוא אמר שלא סיפר לפנכן לאף אחד.

 4. מאחלת לו שיירקב בכלא !!
  וכל אלה הדוחים פה שמגיבים אולי תרקבו יחד איתו יום אחד
  חלאות אדם , בגלל אנשים כמוכם הגענו למצבים כאלו ,
  גועל נפש !!!!

 5. ירון פורר, אני מצטט פה שיתוף של בוגר ישיבת הדרום מלפני מעל 20 שנה.
  על מיקרי תקיפה מינית שהיו קודם , לכאורה, ע"י הלכאורה חלאה שאתה מייצג.
  " לפני יותר מעשרים שנה האיש החולה הזה היה סגן מנהל בישיבה התיכונית שלמדתי בה. הוא היה נוהג ללטף תלמידים, להושיב אותם על ברכיו, להכניס להם ידיים מתחת לחולצה ואף לתוך המכנסיים.
  כל התלמידים ידעו על זה!
  אני אישית ראיתי אותו מלטף שני חברים שלי, מושיב אותם על ברכיו, מכניס את הידיים שלו מתחת לחולצה ולתוך המכנסיים שלהם ואף מזמין אותם לחדר שלו וסוגר אותו אחריו.
  הם זוכרים את זה ואני מנסה לשכנע אותם להעיד.
  האיש החולה הזה עבר אחר כך למוסדות חינוך אחרים וגם שם כפי שעולה מהכתבה המשיך במעשיו ואף יותר, במשך שנים רבות כאיש חינוך, כאיש שאמון על ילדינו, עלינו כילדים.
  גם אם חלה על מעשיו התיישנות בפני החוק חובתנו לסגור את המעגל ולספק מחדש תחושת מוגנות לאילו שנפגעו ולכלל התלמידים.".

  בחוצפתכם אתם עוד מאיימים על ערן בתביעה…
  ולא מבינים שככל שתמשיכו בחלאתכם- עוד ועוד עדויות יפלו עליכם.
  לטובת הנפגעים, לטובת ילדיו של הלכאורה אנס- שיודה, וימזער נזקים. במקוםלהעביר את הנפגעים אונס שני ושלישי, ולגרור גם את ילדיו לעוד גילויים על לכאורה פשעיו.

  הטוב ינצח. וכפי שהגבתי לערן בפוסט:
  ערן, אתה לא לבד❣️❣️❣️❣️

  • אחד שיודע

   בהחלט מסכים!
   אם צריך ערן, אשמח להעיד גם !!!
   אומנם לא עברתי מקרה שכזה אך בהחלט זכור לי הדפוס התנהגו, דברים שאמר ועשה לי ולעוד מספר חברים דאז בתיכון.
   אני למדתי בבית ספר אמי"ת ברחובות ואני בן 39 אז לא יודע כמה יעזור אבל מה שצריך בהחלט אני כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.