Breaking News
Home / בית / ערב ראש השנה « מפלגת העבודה הגישה תלונה במשטרה בגין גניבה, זיוף, התחזות, שימוש אסור במאגרי מידע. מרקוביץ': "מעשי נבלה כאלה רק מחזקים אותנו"

ערב ראש השנה « מפלגת העבודה הגישה תלונה במשטרה בגין גניבה, זיוף, התחזות, שימוש אסור במאגרי מידע. מרקוביץ': "מעשי נבלה כאלה רק מחזקים אותנו"

שעה לפני כניסת ראש השנה, מערכת הבחירות ברחובות לוהטת ונשאלת השאלה האם לאחר החג, יבוצע מעצר בקרב אחד מאנשי המטה של רשימה שככל הנראה לא פעלה בניקיון כפיים ולדברי גורמים במפלגת "לב" אדם מטעמה שם את ידו על מאגר ובו מאות חברי ותומכי מפלגת העבודה והוציא הודעה מזויפת תחת הכותרת: "מפלגת העבודה" – ולפיכך הוגשה תלונה למשטרת ישראל.

"האדם שגנב את הרשימה, התחזה וזייף ישלם מחיר מהיר ויקר", אומרים ראשי רשימת "לב". "הוא היה צריך לחשוב על זה קודם. זה לא מעשה קונדס. זה הרבה יותר חמור ממה שנראה לפתי הזה". הנושא הובא לידיעתו של יו"ר מפלגת העבודה וגם לראשי הליכוד הארצי. כזכור, "לב" היא רשימה מאוחדת של הליכוד והעבודה ברחובות. הופעת רשימת "לב" המדגימה אחדות ואיחוד כוחות למען העיר, היא לצנינים בעיני יתר המפלגות. כולם כאחד מנסים לפגוע בהצלחתה, אבל הפעם חצו את הגבול, מדגישים ב"לב".

מזכיר "העבודה" ברחובות, יקי ניסנבאום הגיש תלונה על גניבה, שימוש אסור במאגרי מידע, זיוף והתחזות. מנהיג "לב", עו"ד יניב מרקוביץ' אומר: "מסתבר כי הגנב לא לקח בחשבון שהיינו ערוכים לכל הטכניקות המלוכלכות של אותה רשימה. יש לנו הוכחות לא רק מי שגנב והתחזה. ולא ארחיב כאן את הדיבור כדי לא לשבש את החקירה. מעשי נבלה כאלה רק מחזקים אותנו. נמשיך בפעילות המאחדת שלנו למען תושבי רחובות  ומאחלים שנה טובה באמת לכל התושבים ומתנצלים בפני החברים שלנו אשר הוטעו".

**

הודעה מטעם המפלגה נמסרה למקבלי המסרונים כדלקמן: שלום לכולם, ההודעה שקבלתם תחת הכותרת HAAVODA, הנה זיוף ומרמה. יקי הגיש תלומנה במשטרה  על גניבה, שימוש אסור במאגרי מידע, זיוף והתחזות. מי שרצה הוכחה על נחיצות הצעד שלנו בהקמת "לב", קיבל אותה בצהריים.  נשים יד על הפושע,  חבר אחת המפלגות יפות הנפש,  שגנב את מאגר המידע שלנו, התחזה וזייף. נדאג שיבוא על עונשו. לכל המפקפקים עדיין בנחיצות רשימה מאחדת למען תושבי העיר – קיבלתם היום את התשובה, מי עומד מולנו. הופעת "לב" לא מתקבלת בעין יפה, בלשון המעטה, על ידי מרבית המפלגות. אצלם חשוב קודם כל הממד האישי, האגו. אלה מנסים באמצעים מלוכלכים לפגוע בנו וברשימה שלנו. אנחנו נצא מחוזקים מכל ההתקפות הזדוניות הפחדניות והעברייניות של קנאים עבריינים נגדנו. נמשיך בכל הכוח. אני מאחל לכולנו שנה טובה. נמשיך לפעול למען העיר כולה ללא חת, במנהיגות מאחדת ובוטחת.

רועי שרעבי, סגן יו"ר ההסתדרות הכללית ומספר 3 ברשימת "לב" אמר בתגובה: "ככל שמתרבים מעשי הנבלה האלה, מצד מפלגות אשר חתמו על אמנה, כך אנו משוכנעים בצדקת הדרך שלנו. אנחנו נשים את האצבע על העבריינים, על עברייני הבחירות ועל עברייני מימון המפלגות כאחד. אני מאחל שנה טובה ומאחדת לכל עם ישראל ומחזק את יניב מרקוביץ' שותפי, בפעילותו השקטה והבוטחת".

 

***

כזכור, בהס מוחלט נרקמה בחודש האחרון תכנית שלימים זכתה לכינוי 'רעידת אדמה פוליטית' והמהלך המשמעותי והמבריק ביותר שהתרחש במסגרת הבחירות המוניציפליות כאשר נוסדה רשימת "לב" – איחוד חדש ומפתיע בין צעירי הליכוד, מפלגת העבודה ובלתי מפלגתיים במסגרת הבחירות למועצת העיר. הרשימה בראשות המשנה לראש העיר ויו"ר דירקטוריון רשת חוויות, עו"ד יניב מרקוביץ'. אחריו ברשימה מוצבת כמספר 2 ד"ר רוני באום, חברת המועצה אשר גרמה למהפכה של ממש בחמש השנים האחרונות בכל הקשור בהנגשת העיר במסגרת תפקידה כמחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות. אחריהם הוצב כמספר 3 ברשימה סגן יו"ר ההסתדרות ויו"ר דירקטוריון רשת הקאנטרי, רועי שרעבי, המוערך מאוד בתחום הפוליטי הארצי.

מועצת הסניף של מפלגת "העבודה" ולאחר דין ודברים סוערים, הפנימה כי המהלך שנרקם בחדרי חדרים הינו חיובי ומשמעותי גם לסיעה ולחבריה – ולפיכך הסמיכה פה אחד את עו"ד מרקוביץ' לנהל את המו"מ בנושא ולחתום על ההסכם באופן מוחלט ולשביעות רצון הצדדים. למעשה, הרשימה החדשה קמה במטרה להיות הקול שמאחד את כלל תושבי העיר, מכל השכונות ומהגזרים בעיר תוך ניתוק זיקה מפלגתית פוליטית כמתבקש בשלטון המקומי. המטרה של הרשימה, הינה להוות את הגוש הגדול ביותר במועצת העיר ולהשפיע על סדר היום הציבורי. כאמור לעיל, את הרשימה יובילו במשותף אנשי העבודה והליכוד ברחובות וכן, אנשים אשר אינם מזוהים פוליטית עם מפלגות.

הנושאים בהם בחרה רשימת "לב" להתמקד נוגעים בראש ובראשונה לתחום התכנון העירוני בדגש על: הרחבת העיר ותכנית אסטרטגית לשנים הבאות, ההתחדשות העירונית, פיתוח אזורי תעסוקה ומסחר, תשתיות עירונית וכבישים וכמובן פיתוח וסלילה של שבילי אופנים שיביאו להקלה בעומסי התנועה בתוך העיר. נושא נוסף הוא טיפוח חזות העיר והאסתטיקה העירונית וכן קידום קהילה וחברה דרך תרבות ספורט ופנאי תוך שימת דגש על הגיל השלישי ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

"מודה גם לאלה שהיו לצדי בדרכם הערמומית, הצבועה והשקרית, בזכותכם התעצמתי והתחשלתי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.