Breaking News
Home / בית / פרסום ראשון: מרמורק שוקלת לתבוע את איציק עובדיה, שעזב את המועדון בשל ניגוד עניינים

פרסום ראשון: מרמורק שוקלת לתבוע את איציק עובדיה, שעזב את המועדון בשל ניגוד עניינים

בעקבות פניה של העיתון "כל רחובות גדרה" לעיריית רחובות, התקבלה חוות דעת של היועצת המשפטית בעיריית רחובות, עו"ד מיכל דגן, אשר קבעה באופן מובהק כי מתקיים ניגוד עניינים בין עבודתו כסמנכ"ל החברה העירונית ומנהל אגף הספורט לבין מינויו כמאמן הפועל מרמורק

בסוף השבוע הודיעה הפועל מרמורק על מינוי של מאמן חדש: איציק עובדיה. רבים הרימו גבה, הרי מדובר במנהל אגף הספורט וסמנכ"ל החברה העירונית לתרבות, אלא שלהפועל מרמורק נאמר, כך טוענים קברניטיה, כי לא קיים כל ניגוד עניינים בין שתי העבודות. בדיקה שביצענו מול עיריית רחובות הועברה לטיפול בתחילת השבוע אל שולחנה של היועצת מיכל דגן אשק קבעה באופן חד משמעי ומובהק כי מדובר בניגוד עניינים וכי עובדיה לא יוכל לשמש כמשל הפועל מרמורק, קבוצה מקומית, כל עוד הוא משמש כמנהל אגף הספורט.

"אנחנו שאלנו את עובדיה בנוגע לניגוד עניינים והוא אמר שאין שום בעיה, שיש לו אישור מהיועצת המשפטית ומראש העיר", אמרו קברניטי מרמורק. "הוא עשה את אותו תרגיל גם להפועל באר שבע, אנחנו רק לא מבינים מה הוא הרוויח בזה, למה הוא עשה את זה? מה האינטרס של הבן אדם לחתום אצלנו? הרי הוא לא ראה שקל, ההפך אנחנו עוד יכולים לתבוע אותו על הפרת חוזה. למה? סתם לחתום על חוזה? אולי הוא פחד מהתוצאה שהפסדנו במשחק האחרון ואולי נרד ליגה אז הוא לא רוצה את העונש הזה, אני באמת לא יודע".

בכל מקרה, בהפועל מרמורק נפגעו עד מאוד מההתקשרות עם עובדיה ולא ברורה להם מדוע הדברים נעשו כפי שנעשו. בימים אלו שוקל המועדון לתבוע את עובדיה, שחתם במועדון ונאלץ לעזוב לאחר ימים ספורים

אוהדי מרמורק (צילום ארכיון: יוסי סוריק)

עובדיה: "הדבר לא נכון"

בתחילת השבוע קיים כתבנו יניב פרידמן שיחה עם עובדיה, אשר נשאל בדבר הסוגיה וענה כי "הדבר לא נכון. אגף הספורט בעירייה הוא בעצם אגודה פרטית בעלת תקציב שכפוף לעירייה. האחריות שלי כמנהל אגף הספורט הוא על המתקנים והפעילויות הספורטיביות בעיר ללא שום קשר לתקציבים של הקבוצות בעיר". לשאלה "מאיפה מגיע התקציב מהעירייה לקבוצות השונות בעיר?", השיב: "יש וועדת מענקים בראשות מנכ"ל העיריה עם כמה חברי מועצת העיר. הוועדה היא זאת שמחליטה על התקציבים שכל קבוצה מקבלת. אין לי שום יכולת השפעה על ההחלטות בוועדה וגם שום קשר. אני מאמין בשקיפות, קיבלתי אישור מהעיירה לאמן את הפועל מרמורק. לכן כל הדברים שנאמרו על ניגוד העניינים שאני מצוי בו הוא לא נכון".

בהמשך אמר עובדיה: "אני רוצה להמשיך להגדיל את הפעילות הספורטיבית ברחובות יש לי עוד מה לתרום. במקביל צריך לזכור שיש לי תואר ראשון במנהל עסקים ועברתי קורס מאמני פרו יוקרתי של אופ"א. עשיתי לא מעט בקריירה בתור מאמן. התחלתי בהפועל מרמורק משם עברתי לאמן במכבי ת"א, הפועל בת ים, פועל רמת גן, עירוני בת ים, מ.ס אשדוד, הפועל רעננה, בני יהודה והפועל באר שבע, לכן חשוב לי להחזיר את מרמורק למקום שהיא ראויה לו".

יצוין כי אשתקד, בחודש ספטמבר, חשף אתר החדשות המקומי, "רחובות היום" כי עובדיה שמונה רק חודש קודם לתפקיד היוקרתי, סמנכ"ל החברה העירונית, מונה למאמן הנוער של הפועל באר שבע -ללא ידיעת החברה העירונית. "הפועל ״תדיראן״ באר שבע שמחה לבשר על מינויו של איציק עובדיה למאמן קבוצת הנוער של המועדון", נמסר בהודעה הרשמית של הקבוצה מהנגב, עובדיה אף מסר תגובה רשמית, לאחר שחתם על החוזה בקבוצתה של אלונה ברקת ואמר: ״אני שמח מאוד להצטרף למועדון הגדול הזה ולתרום לפיתוח השחקנים הצעירים שלו. אני מודה לאלונה ברקת, אסי רחמים ושרון אביטן על האמון ומקווה להצדיק אותו. הזמן קצר והמלאכה מרובה״ ודובר הפועל באר שבע, גיל לבנוני אישר כי "איציק עובדיה חתם על חוזה במועדון הפועל באר שבע".

למרות כל אלה עם עובדיה לא טרח להודיע על כך לחברה העירונית ומהנהלתה נמסר כי לא ידוע על מינוי שכזה. שעות ספורות אחר כך הודה עובדיה כי חתם במועדון האדום.

 

תגובות

תגובות

About מערכת האתר

Check Also

4650 ילדי רחובות השתתפו בקייטנות רשת חוויות בחנוכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.